Electrolux EWW 1697MDW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1973754/electrolux-eww-1697mdw.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/EWW1697MDW_thumb.jpg

Pračka se sušičkou, která zároveň usnadňuje žehlení Tyto parní programy vyhlazují pomačkání a osvěžují vaše oblečení. V krátké době je vaše oblečení opět připravené k nošení a daleko snadněji se žehlí. Přizpůsobte cyklus vašemu rozvrhu – a cíli ušetřit energii Ujistěte se, že se praní prádla vejde do vašeho rozvrhu. »

Recenze Electrolux EWW 1697MDW

Věrka Při praní dokonale tichá! Snadné ovládání. Výborně se vkládá i vyndavá rozměrné prádlo. Prádlo pere i suší na jedničku.

Petra pračka asi výborně pere a suší, ale vzhledem k tomu , že fungovala po zakoupení pouze 2 týdny, nedokážu posoudit nevyhovuje mně to, že pračka po 2 týdnech přestala fungovat, výrobek stál 22.000,- nyní se opravuje, prý je objednána elektronika z Německa, nemám doma ani pračku, ani peníze jsem zvědavá až bude pračka opravená, jak dlouho bude fungovat...... čekala jsem, že po tak krátkém čase fungování nabídne Datart nebo Electrolux nový výrobek a tento se nebude opravovat.

Veronika J. Pračka je velice tichá, snadné ovládání, velká kapacita bubnu, výhoda parního praní, za 3 hodiny máte prádlo vyprané i vysušené, pračka si sama reguluje dobu praní i sušení. Nic.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Electrolux EWW 1697MDW

Filtrovat:

Hodnocení produktu 73%

(3 recenze)
  • Při praní dokonale tichá!

  • Snadné ovládání.

  • Výborně se vkládá i vyndavá rozměrné prádlo.