Electrolux EWT1264EKW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3240426/electrolux-ewt1264ekw.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/EWT1264EKW_thumb.jpg

Typ: volně stojící Konstrukce pračky/sušičky: plněná shora Hloubka pračky: 60 Kapacita prádla pro praní (kg): 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 57 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 76 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): »

Recenze Electrolux EWT1264EKW

granny Pere velice dobře, je jen škoda, že teplota se nedá nastavit po deseti stupních jako u mé původní italské, s níž jsem prala bavlnu většinou jen na 50 stupňů.

Karel Š. víko pračky zůstává opravdu v horní poloze, jak je deklarováno (na rozdíl od zn. Whirlpool), ovládání i kvalita jsou perfektní uvítali bychom možnost odstřeďování i na 1000 otáček

Katka Ve srovnání s předchozí pračkou je opravdu tichá. Možnost zkrátit délku pracího cyklu. Vydržela pouze 4 praní!!! V úterý 8. 11. nainstalována, v pondělí 14. 11. reklamována. Extrémně dlouhé prací cykly, sice lze manuálně zkrátit, ale i tak pere o půl hodinu déle než moje stará pračka. Nelze dávkovat tekutý prášek na praní - přeteče rovnou do bubnu.

Renata Výborná kvalita praní a ždímání, jednoduchá volba programů, snadný přístup k dávkovači pracího prášku a aviváže, praktické programy- odložený start, snadné žehlení atd. Delší doba praní, např. bavlna 40 stupňů Celsia- 3 hod 5 min.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen Electrolux EWT1264EKW

Filtrovat:

Hodnocení produktu 70%

(4 recenze)
  • Výborná kvalita praní a ždímání, jednoduchá volba programů, snadný přístup k dávkovači pracího prášku a aviváže, praktické programy- odložený start, snadné žehlení atd.

  • víko pračky zůstává opravdu v horní poloze, jak je deklarováno (na rozdíl od zn. Whirlpool), ovládání i kvalita jsou perfektní

  • Ve srovnání s předchozí pračkou je opravdu tichá.