Electrolux EWT 135210 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1331120/electrolux-ewt-135210-w.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračkaKonstrukce pračky/sušičky: plněná shoraKapacita prádla pro praní (kg): 5.5Třída pracího výkonu: AHlučnost při praní (dB): 57Materiál vany: carboranMax. počet otáček za minutu (ot/min): 1300Třída účinnosti odstřeďování: BHlučnost při odstřeďování (dB): 75Odhadovaná roční »

Recenze Electrolux EWT 135210 W

spokojená kvalita praní velice dobrá zatím nevím o záporech

Hana Šindelářová Jednoduché ovládání, možnost zkrácení programu. Zatím jsem vyzkoušela k programům funkci " denní", takže úplná spokojenost s čistotou vypraného prádla a délkou programu, jde však o lehce zašpiněné prádlo.U odstředění používám 700 ( na schnutí venku) a 900 otáček ( schnutí doma), myslím že to plně dostačuje. 1300 jsem nevyzkoušela, prádlo musí být asi skoro suché. Možná jde jen o připomínku, pří prvním použití pračky je v návodu napsáno, spustit první cyklus na 90°C. Cyklus byl hódně dlouhý. Příšte bych použila ještě funkci denní nebo extra krátký. Myslím, že by to stačilo.

marek.horacek80@seznam.cz Naprosto skvělý výrobek. Absolutní spokojenost s pračkou, kvalitní praní, jednoduché ovládání, pračka velmi tichá, při praní se vůbec nehýbe a z hlediska poměru ceny a výkonu, musím říci velmi kvalitní zboží za vynikající cenu. Vyplatí se myslím si připlatit dva tisíce a mít opravdu skvělou pračku. Bez výhrad

Věra Pračku ovládá stará paní a pro ni je srozumilelná a dobře se ovládá.Pere a ždímá velice dobře dobře.Tento výrobek zcela vyhovuje své potřebě.Mohu je svou srozumitelností doporučit pro seniory. Bohužel jsme nenahlásili delší vypouštěcí hadici.1,20m je ktratší než by jsme potřebovali.S tím si však poradím.

aabbcc Jednoduchost, design, tichost, kvalita praní nic

+ Přidat hodnocení více...