Electrolux EWS 126540 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1331117/electrolux-ews-126540-w.jpg

    0

Předem plněná automatická pračka ELECTROLUX EWS 126540 W  Automatická pračka ELECTROLUX EWS126540W je vyrobena v energetické třídě A+, což šetří nejen Vaše peníze, ale zároveň i životní prostředí. Úzký podélný design šetří prostor potřebný k jejímu umístění. Pomocí funkce odloženého startu můžete pračku EWS126540W »

Recenze Electrolux EWS 126540 W

T-rafka Naprostá spokojenost - hlavně tichý chod, není při praní téměř slyšet, ovládání "blbuvzdorné". Za tu cenu se jedná o super výrobek. Po 3týdenním používání není co vytknout.

Eva Mám ji teprve 14 dní, zatím jsem spokojená. Těžko se vysouvá nádobka na prášek. V návodu u pracích programů by mohlo být uvedeno, kolikrát který program máchá a ostředí.

Lucie Prádlo je dobře vyprané i odstředěné, pračka není hlučná, ovládání je poměrně snadné, prostor bubnu dostatečný na prádlo od čtyřčlenné rodiny. Přestože zn. Elektrolux patří do kategorie dražších spotřebičů, zdá se mi poměr kvalita/cena přijatelná. Po cca měsíci používání mohu říci, že jsem s výrobkem spokojená. -

linda pračka pere dobře a je tichá a oznamí konec praní vše mi zatím vyhovuje

Lip - velice tichý provoz praní - při odstředění i na otáčky 1200 o pračce přes zavřené dveře koupelny ani nevíme - sprchování prádla během celého pracího programu - mnoho předvolených programů praní s možností vlastních úprav - dětská pojistka zatím si nemáme na co stěžovat

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 86%

(6 recenzí)