Electrolux EWS 106540 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1331115/electrolux-ews-106540-w.jpg

    0

Předem plněná automatická pračka ELECTROLUX EWS 106540 W   Automatická pračka ELECTROLUX EWS106540W je vyrobena v energetické třídě A+, což šetří nejen Vaše peníze, ale zároveň i životní prostředí. Úzký podélný design šetří prostor potřebný k jejímu umístění. Pomocí funkce odloženého startu můžete pračku EWS106540W »

Recenze Electrolux EWS 106540 W

R hezký, jednoduchý design (máme pračku v kuchyni), intuitivní ovládání, velký přehledný display, 6kg prádla při hloubce 45cm regulace teploty (lze i 50°C) a otáček, naprosto super je time manager – lze nastavit zkrácení času programu (7 úrovní) pro bavlnu, syntetiku a jemné prádlo – v podstatě stačí na klasické praní + program na vlnu (např. speciální program na džíny trvá 2hod 45 minut...) dodávaná přívodní hadice s aqua stopem je dlouhá jen 1,5 m po ani ne měsíci se při odstřeďování začal ozývat nesnesitelný pištivý zvuk + drhnutí při brzdění bubnu – reklamace proběhla naprosto v pořádku, ochotní jak na centrále Electroluxu, tak v autorizovaném servise – výměna vadných ložisek, klínového řemene a vany – od té doby jsme prali jen dvakrát zatím vše v pořádku, pračka je při praní i odstřeďování velmi tichá díky motoru inventor

RCH Velice nízká hladina hluku při odstřeďování o máchání nemluvě. Pouze nepatrně ruší činnost čerpadla. Pokud nejsme v kuchyni, kde je pračka umístěna, ale ve vedlejší místnosti, tak se dovíme o tom, že doprala, pouze ze zvukového signálu. Jinak její činnost vůbec nevnímáme. Dobrá je také bezpečnostní přívodní hadice Aqua Stop. Zatím jsem nic nenašel.

Jerry Velmi solidní výrobek, působí kvalitním dojmem. Ovládání je intuitivní, Time manager je super. Zatím ji máme velmi krátce na podrobnější hodnocení. Zatím jsem nic nenašel.

Darinkaj Šokovala mě svojí "hlučností", během prvního praní jsem ji musela několikrát zkotrolovat, zda vůbec pere. Při odstřeďování jen lehounce vrní do podlany. Při napouštění je samozřejmě slyšet čerpadlo. Ovládání je naprosto vyhovující, lze nastavit teplotu, čas praní, stupeň znečištění i odstřeďování, dále nabízí i předprogramované režimy. Velký display zaujme také muže. Při 1000otáčkách odstřeďování je prádlo téměř suché. Zásuvka na prací prostředky jde ztuha otevírat. Spotřeba vody je cca o 10l na cyklus vyšší než je uváděno v technické specifikaci výše. Na syntetiku je to 49l a bavnu 59l.

najemnikova Velký objem, nízká hlučnost, bezva stabilita, výběr a vysvětlivky praní atd... -

+ Přidat hodnocení více...