Electrolux EWS 106110 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1331113/electrolux-ews-106110-w.jpg

    0

Pračka Electrolux EWS106110W. Předem plněná pračka ELECTROLUX EWS 106110 W patří do energetické třídy A-10%. To šetří jak Vaše peníze, tak životní prostředí. Výhodou EWS 106110 je její prostorová úspornost, která ale neomezuje velikost uvnitř. Jednoduché ovládání umožní výběr programu, který Vaše prádlo přesně »

Recenze Electrolux EWS 106110 W

fat earl Když dnes člověk nahradí novou pračkou pračku starou 12 let, je to jako by si místo staré stodvacítky koupil Octavii. Takže pokud pračka nemá nějaké zjevné nedostatky, musí asi panovat více méně spokojenost. Trochu mi chybí volba teploty 50 C, která na mé předchozí pračce byla. Také bych byl radši, kdyby časovač měl více možností než jen 3/6/9 hodin. To jsou ale detaily, bez nichž se člověk obejde. Teď je hlavně otázka, jak dlouho vydrží bez opraváře.

Juraj rozměry pračky, objem prádla hlučnost praní

Ludmila Pri porovnani se starou prackou - naprosto super! Ovladani logicke bez napovedy, Doporucuji! nic

theo_phil instalace hlučnost

zuzana Pračka pere dobře, je malinko hlučnější dále viz stížnosti na návod. Pračka je asi dobrá, ale z návodu jsem se nedozvěděla prakticky nic, nevím, zda se dá použít poloviční náplň a jak se tato funkce nastaví, nedá se nastvit libovolná teplota, není vidět, ve které fázi zrovna praní je a jak dlouho to ještě bude trvat a celý návod je zcela nepřehledný např u označení úsporný program jsem se nedozvěděla v čem ta úspora spočívá. Tohle všechno bylo u předchozí pračky naprosto jasné a nebylo třeba ani návodu, jelikož vše bylo popsáno přímo na ovládacím panelu.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 86%

(6 recenzí)