Electrolux EWF1687HDW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1973755/electrolux-ewf1687hdw.jpg

    0

Pračka s párou, která zároveň usnadňuje žehlení Parní programy vyhlazují pomačkání a osvěžují oblečení. V krátké době je vaše oblečení opět připravené k nošení a daleko snadněji se žehlí. Přizpůsobte cyklus vašemu rozvrhu – a cíli ušetřit energii Ujistěte se, že se praní prádla vejde do vašeho rozvrhu. Díky řízení »

Recenze Electrolux EWF1687HDW

AG Nízká hlučnost praní - téměř neslyšitelné - u odstřeďování na max. 1600 ot. je to samozřejmě slyšet, prádlo je však velmi dobře vyždímáno - jednoduché ovládání a manipulace - celkem přehledný display - dětský zámek celkem OK - uzamkne všechny funkce, kromě hlavního vypínače Parní funkce - vyzkoušeno cca 3x a výsledek není zcela dle očekávání, resp. obecného popisu výrobců - např. odstranění zápachu oděvu z restaurace apod. se výrazně neprojevilo, ale nepoužili jsme žádnou esenci, tak by to s ní možná dopadlo lépe

Markéta Pračka je tichá, výborně pere a navíc skvěle vypadá. Novinkou pro mě byl program pára, po kterém je prádlo krásně měkké. Nic takového není.

Zdeněk Hlučnost - při samotném praní dle mého názoru neslyšitelná. Ale již při vypouštění celkem hlučné zřejmě membránové čerpadlo (možno vypouštění a ždímání odložit). Ždímání do 1200 ot. tiché ale 1600 ot. samozřejmě již je znát. Vyvažování - u starší pračky řekl bych bylo lepší (rovněž Elektrolux), tato se snaží vyvažovat, ale přesto se stane, že prádlo před ždímáním zůstane více na jedné straně a pak trochu kmitá s pračkou. Projevuje se to u méně plné pračky, Při plném naplnění je vyvážení dobé. Při 1600 ot. je prádlo skoro suché. Ovládání - přehledné intuitivní, pěkný ovládací i digi panel. Mnoho možností nastavení, ukazatel ekonomiky provozu při alternativním nastavení ( otáček, teploty a délky praní). Odložený start až 20h. Možnost trvalého zapnutí extra máchání. Praní přikrývek. Parní funkce - zatím moc nevyužitá, ale při použití je prádlo takové "nadýchané", po funkci osvěžení se prádlo může hned nosit . Prádlo pere, máchá a ždímá velmi dobře. Velmi velký vstupní otvor a objem 8kg, výborný při praní povlaků na matrace nebo přikrývek. Zatím jen spokojenost. Méně variací nastavení u Eco praní, ale asi aby byla funkce zachována tak se musí nechat tak jak je.

+ Přidat hodnocení