Electrolux EWF 147440 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1331108/electrolux-ewf-147440-w.jpg

    0

Pračka Electrolux EWF147440W patří do energetické třídy A-20%, to zaručuje že pračka šetří jak vaše peníze, tak životní prostředí. Účinnost praní A zaručuje, že Vaše prádlo bude vždy dokonale vyprané a zářící čistotou. Maximální úspora pracích prostředků a jemné praní je zaručeno pomocí přímého sprchování prádla. »

Recenze Electrolux EWF 147440 W

V.H. Prádlo je krásně vyprané, dobře vymáchané, i ždímání je oproti předchozí pračce lepší (při stejných otáčkách). Ještě jsem nevyzkoušela všechny programy ale líbí se mi, že každý program mohu doladit - teplotu, čas a otáčky. Snad to, že se musí hlídat nastavení teploty - vždy je přednastavená ta vyšší, ale je to asi o zvyku a o tom, že raději (a pro jistotu) peru při nižších teplotách.

MUDr Marie Dvořáková Možnost nastavení jednotlivých hodnot - teplota, otáčky, čas, odložení startu. Zatím jsem neodzkoušela všechny možnosti, mnou použité programy jsou bez připomínek.

Ivana Výborně pere, skvěle máchá prádlo, velký výběr programů, i krátký 14 minutový vypere méně zašpiněné prádlo. nic

Miroslava .N. Mám pračku tak 14dní zatim pere dobře má programi co jsem si představovala,akorád si myslím že docela dlouho ždíme , možná je to tím čím více otáček tím delší ždímání, ještě to nemám vyskoušené. Návod je srozumitelný. je trochu hlučná při sprchování prádla jinak zatim nemám nic co by nám vadilo.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 95%

(4 recenze)