Electrolux EDH 97981 W

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1371730/electrolux-edh-97981-w.jpg

    0

O 50 % úspornější ve srovnání s možnostmi třídy A Tato bubnová sušička je vybavena inteligentní technologií, která ji dodává větší výkon a díky které je o 50 % úspornější ve srovnání s možnostmi třídy energetické účinnosti A. Přečtěte si více Stejně účinné sušení – avšak mnohem šetrnější. Tato bubnová sušička pracuje »

Recenze Electrolux EDH 97981 W

topcar Je to výborný pomocník, už nemusíme žehlit :-) x

hilly - rychlost sušení - možnost sušení bot, ale ještě jsme nevyzkoušeli - české popisy - rozměry neodpovídají v popisu

Světlana Jsem spokojená po všech stránkách.

Jana V. Dobře suší, skvělá cena, nízká spotřeba, suší rychle, když dám málo prádla, suší jen nutnou dobu. Je i hezká. Prádlo krásně měkké, hodně je to poznat na plenách. Sušila jsem ve staré Miele a tahle suší mnohem líp. Není hlučnější než jiné sušičky! Pozor na hloubku, má 65 a ne 58 cm. Prvních pár cyklů prádlo smrdělo takovým technickým smradem.. Jako nové auto.

Lu.Lu Tato sušička splnila mé očekávání. Rozhodli jsme se pro ní po krátkém zvažování a hlavně dle výborných recenzí na Heureka.cz. Kombinace tepelného čerpadla a kondenzace nám umožnilo, že tato nám stojí v šatní skříni a krom tepla z ní žádná vlhkost nikudy neodchází. Další velké plus je dětská pojistka, která bohužel není všude standardem. Trochu hlučnější, a to jen zkraje, když se zapne. Pak už je hluk standardní jako běžná pračka, ale s tím jsme počítali.

+ Přidat hodnocení více...