ECG EWF 1061 LA++

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3061322/ecg-ewf-1061-la.jpg

    0
  • http://www.vhmarket.cz/img/galery/default/1_286111.jpg

  • https://www.kuptotu.cz/media/catalog/product/3/1/310220044958-202_23.jpg

Pračka s předním plněním ECG EWF 1061 LA++ Na elektronickém displeji můžete zobrazit teplotu vody, otáčky odstřeďování, dobu zbývající do konce programu, vybrané přídavné funkce a fázi, ve které se vybraný program nachází. Dětská pojistka zabrání změně nastaveného programu nechtěným stiskem tlačítek. Po ukončení »

Recenze ECG EWF 1061 LA++

Robin Hronek Bohužel nedokážu odborně posoudit kvalitu této, nebo jakékoli jiné pračkyx, protože jako většina mužů praní moc nerozumím, takže nemohu posoudit kvalitu praní různých druhů prádla za použití různých proframů a nastavení pračky. To by asi lépe ohodnotila matka od větší rodiny s dětmi. Jelikož peru směs různého prádla z různých materiálů, osvědčil se zatím program, umístěný na pravé polovině programátoru pod Bavlnou 90 - Praní všeho možného na 60°C bez předpírky z důvodu použitzí tekutého pracího prostředku. Výsledek praní je velice dobrý a prádlo je brzi suché díky ždímání rychlostí až 1000 otáček za minutu i přesto, že spouštím program tak jak je. Tuto pračku mohu vřele doporučit. Na vzdory informací o úsporném provozu jsou u této pračky programy příliš dlouhé. Osomně mi to ale vadit nemusí, tato pračka je už taková, ale docela by mne zajímalo, v čem tkví úspora energie a vody díky kterému patří tato pračka do energetické třídy A.

Blackat Pračka pere a má velký otvor pro prádlo, takže se dobře nakládá. Nehýbe se při ždímání. Prádlo je relativně vyždímané, i když před tím jsem měla ještě levnější Beko a prádlo bylo sušší. Poměr cena kvalita odpovídá. Je dost hlučná při napouštění, voda rezonuje tolik, že se jeden bojí, že je něco rozbité Kolíček uzavírání dvířek je plastový, obávám se, že časem praskne. Displej: dětská pojistka, buď nefunguje nebo je nejasné, zda je funkční. Buď pustíte pračku a pak už zámek nelze aktivovat, nebo jej zaktivujete, ale už pračku nezapnete. Šetrné eco programy trvají 200 a 191 minut!!! To je hrůza. Zbytek programů u nás nemá moc využití. Jsou pro nás špatně nadimenzované. Vadí mi, že u syntetiky se automaticky nastaví ždímání na 800 otáček a víc nelze. To samé u smíšeného prádla. Následkem toho jsou pro mne takto přednastavené programy nepotřebné. Prádlo je při 800 otáčkách dost mokré a do sušičky ho nemohu dát, aniž bych zásadně neprodloužila dobu sušení. Celkově tedy neekonomické.

MenHelps poměr cena/kvalita je bezkonkurenční pouze doporučím protiotřesové podlozky investice se určitě vyplatí (kvuli podlaze a samotné pračce)

frantasádra Jednání Nic

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen ECG EWF 1061 LA++

Filtrovat:

Pobočky: Budějovická, Praha

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Telefon pro objednávky: 222957867

Email pro objednávky: info@vhmarket.cz

Do obchodu

Hodnocení produktu 95%

(4 recenze)
  • Bohužel nedokážu odborně posoudit kvalitu této, nebo jakékoli jiné pračkyx, protože jako většina mužů praní moc nerozumím, takže nemohu posoudit kvalitu praní různých druhů prádla za použití různých proframů a nastavení pračky. To by asi lépe ohodnotila matka od větší rodiny s dětmi.

  • Jelikož peru směs různého prádla z různých materiálů, osvědčil se zatím program, umístěný na pravé polovině programátoru pod Bavlnou 90 - Praní všeho možného na 60°C bez předpírky z důvodu použitzí tekutého pracího prostředku. Výsledek praní je velice dobrý a prádlo je brzi suché díky ždímání rychlostí až 1000 otáček za minutu i přesto, že spouštím program tak jak je.