CANDY GOY 105 Grand´O

  • https://image.srovname.cz/cz/500/230697/candy-goy-105-grando.jpg

    0

Volně stojící automatická pračka GOY 105, jejíž hlavní předností je množstvo pracích programů, mezi nimi naleznete například speciální program na vlnu, šetrný program ruční praní, rychloprogram 32 minut při 50°C - tento program je ideální pro rychlé praní málo zašpiněného prádla. Zhruba za půl hodiny je dokončen »

Recenze CANDY GOY 105 Grand´O

Jaromír Návod pochopí i chlap Velký otvor na vkládání prádla Uvítal bych odložené praní na minuty

židle Zatím je naprosto skvělá,tichá,skladná,hezká dobře pere má bezva program tak si přeji at to dlouho vydrží zatím vše ok

Aluna vynikající ovládání,super slim pračka,velký buben a návod pochopí i chlap. poměrně vysoká hlučnost pří ždímání v 1000otáčkách+při napouštění vody.

Karolina vejde se do mini-garsonkove-panelakove koupelny, co je velika vyhoda!! Ma hezky moderni design, vsechny funkce, ktere jsou potreba, jsem spokojena. Zdimani na 800 otacek pripomina start rakety a otrasa se cele jadro:) Nam to ale nevadi a sousedi si zatim nestezuji. Pri zdimani na 600 je to trosku lepsi, tak nejak normalni zvuky vydava az pri zdimani na 400.

Poly Pračka se mi líbila, ale... pračka zásadně neždímala, 2x jsem ji reklamovala....takže jsem spokojená rozhodně nebyla.

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 80%

(8 recenzí)