Candy GO4 126 Grand´O

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1370294/candy-go4-126-grando.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 57 Materiál vany: silitech Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Min. počet otáček za min. (ot/min): 0 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost »

Recenze Candy GO4 126 Grand´O

Věra Ovládání vcelku jednoduché, praní uspokojivé, rozměr pračky vyhovující. Po dobrých zkušenostech s pračkou Candy, kterou jsme měli přes 20 let, jsme se rozhodli tuto značku opět zakoupit. Pere celkem slušně, ale velká hlučnost je při napouštění vody a hlavně při ždímání. Zatím jsem použila otáčky max. 800 a je to dost hrozné, neumím si představit 1200 otáček. Ozývá se hvízdání, hučení, vše se klepe, hluk je po celém bytě. Z této pračky jsem rozpačitá. Cena byla celkem slušná. Asi tomu odpovídá i kvalita, avšak nelze paušalizovat. Avšak jenom o ceně to asi nebude.

Martin Výrobek jsme zakoupili teprve nedávno. Doposud jsme nezaznamenali žádný problém. Jsme velmi spokojeni s výběrem programů, např. krátké programy jsou bezva- zároveň úspora vody je výhodou a ždímání na 1200 jsme ještě ani nevyužili. I na 900 či 800 otáček ždímá dostatečně. Pračku jsme vybírali dlouho a jsem přesvědčen, že za tu cenu bychom nikde lepší pračku nepořídili. Koupili jsme ji od Datartu. Přivezli ji, vynesli do 4. patra a zapojili. Vše za 250 Kč. Byli jsme velmi spokojeni. Takto by měla fungovat každá firma! Všem kdo hledají rozumnou přačku za rozumný peníz doboručuji. nic

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 80%

(2 recenze)