CANDY EVO 4 1273 DW

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1593178/candy-evo-4-1273-dw.jpg

    0

Volně stojící automatická pračka Candy EVO1273DW s předním plněním. Tato pračka má elegantní a přehledný displej, pro flexibilní volbu praní, nově umístěné madlo, díky kterému se dvířka otevírají ze shora. Již se nebudete muset ohýbat. Nová dvířka s novým madlem pračky Candy EVO4 1273 DW jsou posazena výše, aby »

Recenze CANDY EVO 4 1273 DW

Katka velikostně a vzhledově super Hned při druhém praní mi zapadl čudlík pro volení funkcí takže jsem musela volat opraváře.Ten řekl, že panel byl již z výroby špatně nasunutý. Další velké mínus je,že při naplnění pračky a zavření dvířek se pračka nerozjede a bliká zámek. Myslela jsem, že je to tím, že je špatně pračka naplněná nebo špatně rozložené prádlo, ale stává se mi to při každém praní ať tam je prádla víc nebo míň atd. Tzn. že mě vždy čeká stejný rituál než se pračka rozjede ( vyndat prádlo jinak ho rozložit, když to nefunguje otáčím bubnem tzn, že se mi vylije tekutý prášek na ruce a když ani to nejde tak zavírám a otevírám dvířka než v nich cvakne a pračka se rozjede ) a to mi vážně leze na nervy. Celkově nejsem spokojená. Kdybych mohla volila bych jinak.

Radek Martinovský pri hloubce 40cm objem az na 7kg pradla odlozeny start az na 24h snadne plneni diky velkym dvirkum kratky program na 14 minut nasteveni intenzity znecisteni pradla do 3 skupin dalsi nastaveni -proti krceni, -nastaveni teploty, -pro citlivou kuzi,... voletelne otacky 400-1200 pri zdimani stoji a necestuje nutnost montaze odhlucnovaci folie zespodu odhlucnovaci folie dobre nesedi, nutno upravit, zastrihnout standardne hlucna (dhlucnovaci folie moc nepomaha)

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(2 recenze)