CANDY EVO 4 1272 D

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1593179/candy-evo-4-1272-d.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 58 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Min. počet otáček za min. (ot/min): 0 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): »

Recenze CANDY EVO 4 1272 D

Arny Velikost pracky a cena, velka dvirka sKvalitu prani zatim nedokazi posoudit. madlem k otevreni nahore, jednoduchost ovladani. Kvalitu prani zatim nedokazi posoudit. Bylo treba dokoupit navic 1 tesneni do privodni hadice, neb pripojka na pracce nevycuhovala dost, chyba vyrobce. Trochu hlucnejsi, 7kg pradla se ma prat jen na programy bavlna ktery trva pres 2hod. Kvalitu prani zatim nedokazi posoudit.

jtruhlarova@tiscali.cz Pračka je jednoduchá na ovládání, výborný a přehledný návod. Pračka je stabilní, neposkakuje při ždímání. Uvítala jsem display, kde lze sledovat délku praní atd. Rozumná cena, malé rozměry a příjemný design. Trochu hlučnější chod, ale nic tak hrozného. Pračka pere sice 7 kg prádla, ale pouze na dlouhé programy /2 a více hodin/ na krátší programy je nutno prát jen 3 kg.

Jirka Vše ok -

aries02 S prčkou jsem velice spokojena. Oproti předešlé, je tichá, pere velice pěkně a prádlo je dobře ostředěné. Vítám i možnost krátkých programů na denní praní. Odložený start praní volitelný po hodině je také super. Malá hloubka pračky je vhodná i do panelákové koupelny. Pračku doporučuji. Zatím nevím o ničem.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 85%

(4 recenze)