Candy AQUA 100 F

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1310035/candy-aqua-100-f.jpg

    0

Typ: volně stojícíProvedení pračky: pračkaKonstrukce pračky/sušičky: plněná zepředuKapacita prádla pro praní (kg): 3.5Třída pracího výkonu: AMateriál vany: silitechMax. počet otáček za minutu (ot/min): 1000Třída účinnosti odstřeďování: BOdhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 132Odhadovaná roční spotřeba vody (l): »

Recenze Candy AQUA 100 F

KatKou Vzhledem k prostoru, který máme k dispozici byla Candy Aqua jedinou možnou alternativou. Sice maličká pračka, ale naprosto vyhovující. Oceňuji zkrácené programy, jednoduché a logické ovládání. Poměr cena výkon naprosto odpovídající. Jsem spokojená. Malinko hlučnější při odstřeďování - ale v poměru s ostatními pračkami je to zanedbatelné. Jediný nedostatek, chybí mi údaj - jak dlouho bude praní trvat, případně, kolik času k doprání zbývá.

Helena S praním a mácháním jsem spokojená, jednoduché nastavení. Při nejvyšších otáčkách je pračka hlučná a "cestuje". Dá se to odstranit snížením otáček, ale to jsem si rovnou mohla levnější koupit Aqua 80.

vm v podstatě se vším trochu víc hlučná

Pipková Hlavním kriteriem výběru výrobku byla velikost pračky a velikost náplně.Při výběru značky nové pračky mně ovlivnila skutečnost,že s pračkou CANDY s náplní 3,5 kg prádla mám velmi dobrou zkušenost.Tento výrobek jsem si zakoupila v r.1991 a je bez jakých koliv oprav dosud funkční.

Michal mame ji jen chvili, proto zatim zadna negativa nejsou

+ Přidat hodnocení více...