Bosch WTW86360SN

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1918108/bosch-wtw86360sn.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení sušičky: kondenzační Spotřeba energie při sušení (kWh): 1.62 Energetická třída: A-40% Displej: ano Objem bubnu (l): 112 Kapacita prádla pro sušení (kg): 7 Změna otevírání dveří: NE Hlučnost při sušení (dB): 65 Provedení výrobku: bílá barva * Kondenzační sušička Avantixx 7 * třída spotřeby »

Recenze Bosch WTW86360SN

Veronika Dostálová Se sušičkou jsem velice spokojená, všem doporučuji.Prádlo je krásně nadýcháné , nemusím žehlit.

Jana Mařasova sušičku máme postavenou na pračce pomocí mezikusu, vše funguje ok, nevibruje (zřejmě díky antivibračním bokům). výsledky sušení mě velmi překvapili, prádlo není pomačkané, je nadýchané. nemám nic proti

Denisa Tak jsem opět tady,sušičku jsem vyzkoušela,dala jsem do ní i prádlo které tam nepatří a vydrželo, ani se nesrazilo.Na většině prádla máte uvedeno že se nesmí sušit v sušičce,ale riskla jsem to.Něco se vyžehlit musí, to je přece jasný,ale je to jen zlomek,krásně mněké ručníky,rifle,ponožky.Výhoda, že si sušička sama určí délku sušení takže z původních 2.20h si to zkrátí na 1h samozřejmě záleží jak je prádlo odstředěno z pračky.Ale jinak super věc,ještě čekám na spotřebič, co prádlo zrovna složí a uloží do skříně,nebyl by špatnej,co říkáte ženský?! Je to docela hukot,mám jí v koupelně.S pračkou se to nedá vůbec srovnat, tu skoro neslyšíme.

Pavla Sušička je opravdu super, dlouho jsem vybírala z řady nabídek a myslím, že jsem udělala dobře. Prádlo je krásně nadýchané, bez žmolků a dalších nečistot - to se vždycky divím, co všechno se nachytá na filtr :-) Ještě nemám úplně "vychytané" všechny programy - například jsem se nikde nedočetla rozdíl mezi Suché do skříně a Suché do skříně PLUS (poradil by někdo?), ale jinak paráda. Konečně odpadlo zdlouhavé sušení na radiátorech a sušáku, zamlžená okna atd.... Je hlučnější, ale to asi všechny sušičky, mám ji v kotelně - takže vůbec nevadí. Má docela krátký kabel do elektr. zásuvky.

Karel Švejda Určitě jsem spokojen. Vybíral jsem z mnoha typů. Nakonec jsem se, i s ohledem na umístění sušiček v němenckých testech, rozhodl pro výběr sušičky mezi Siemens a Bosch. V podstatě jsou vždy dva druhy totožné. Líbí se mi skleněná dvířka, sušička je elegantnější. Pro toho, kdo ji má někde v sušárně, je to asi jedno. V bytě však působí lépe. Sušička si skutečně sama upravuje dobu sušení. Zatím ji vždy zkrátila. Když mám sušičku plnou, tak z nějakých 2 hod. 19 min. v určitém cyklu zkrátí dobu o cca. 30 min. (prádlo odtředěné na 1000 otáček). Praní košil s náplní 3,5 kg, trvá vysušení 45 minut. Super. Po sušení akorát vyliju nádobku s vodou a vyčistím filtr. To by člověk neřekl, kolik chlupů a prachu ve filtru z oblečení je. Část je určitě z povrchu textilií a jde tak o určité očesání. Hlučnost je taková, jakou jsem si představoval. Větší než pračka v chodu, menší než při odstřeďování. Praktické je také osvětlení bubnu při otevření dvířek. Je to skutečně pomocník. Nám při 2 dětech v menším bytě odpadlo všechno prádlo z topení, věšáků po bytě a taktéž neustálé otírání totálně zarosených oken. Podle mě nejlepší poměr cena/výkon. Asi jen absence dětské pojistky.

+ Přidat hodnocení více...