Bosch WTW 86563BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1741894/bosch-wtw-86563by.jpg

    0

Kondenzační sušička EcoLogixx 7pracující v energetické třídě A –50 % s vnitřním osvětlením 112litrového bubnu. Využívá systému sušení pomocí tepelného čerpadla a má systém samočištění kondenzátoru. • SelfCleaningCondenser – několikanásobný automatický proplach kondenzátoru během fáze sušení • LED osvětlení »

Recenze Bosch WTW 86563BY

Lenka Krsková Se sušičkou jsem velice spokojená, mile mne překvapila tichost spotřebiče. Ovládání je intuitivní a skvělé je, že se přes původní anglické popisky dá nacvaknout český text - pro mě je to sice po prvním použití zbytečné, ale pro manžela nenahraditelné :-D Doufala jsem, že sušička vyřeší moji nechuť k žehlení, ale zklamalo mne, že i když peru na nejnižší otáčky a suším do sucha do skříně, tak prádlo je i tak třeba žehlit (ale asi jsem na žehlení náročná, manžel myslí, že by stačilo trička "vyžehlit" rukou a hned poskládat).

martina Super sušička, neljepší sušení na suché do skříně mix, vysušeno a jenom skládáte. Rozhodovala jsem se mezi Lavatherm AEG, protože známí mají tuto značku, ale po výběru bosch vím, že jsem neudělala chybu! Je hlučnější, ale to jsou i AEG. Má český návod i plastový český kryt. Doporučuji a prádlo bez aviváže krásně voní, používám tekutý prášek. Doporučuji!!

Helena M. Je velice dobré, že se dá postavit kdekoliv. Byla jsem velmi pčřekvapená, že u programu "suché do skříně" bylo prádlo suché. Je to výborný pomocník :-))

Eva - sušičku jsme si koupili hlavně kvůli roční dceři, peru pořád a sušička mi hodně ulehčila život, nemusím už mít po celém domě roztažené sušáky na prádlo - navíc posbírá všechny chlupy, takže můžu konečně prát dohromady černé trička a ponožky (máme doma psa i kočku bílé barvy, takže to předtím vůbec nešlo) - některé větší kusy oblečení (pánské tričko atd.) by chtělo přežehlit... - celkem hlučnost, ale když se zavře do koupelny, není to tak hrozné

Michal Kiš Výborná volba k mojí pračce prádlo naprosto suché a nepomačkané dobré funkce, pěkný desing doporučuji určitě

+ Přidat hodnocení více...