Bosch WLX20261BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1848606/bosch-wlx20261by.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 4.5 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 58 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1000 Třída účinnosti odstřeďování: C Hlučnost při odstřeďování (dB): 76 Odhadovaná roční spotřeba energie »

Recenze Bosch WLX20261BY

Jarmila Andělová Krátké časy pracích cyklů , přehledný displej, možnost zvolení počtu otáček při ždímání, nastavení úsporného programu nepřehledný a složitý návod na používání, špatně čitelný (nekvalitní ofocení)

Pavlína Chánová S pračkou jsem velmi spokojena. Dostatečný počet programů, které mi vyhovují pro různé kombinace prádla. Stejně tak 1000 otáček je naprosto dostatečný a prádlo je po něm je lehce vlhké (skvělé pro froté ručníky) a zároveň pračka při těchto otáčkách nijak neskáče (pokud nezapomenete uvolnit buben při prvním zapojení) a ani není téměř vůbec hlučná. Ovládání je snadné a navíc oceňuji možnost eko režimu pro šetření energie a vody. Pračku mohu jen doporučit!!! Žádné vady jsem zatím neobjevila.

Pavlína Chánová Pračku mohu jen doporučit! Efektivní praní, dostatečný počet programů, dostatečný počet otáček, není hlučná, neskáče, prádlo je výborně vyprané. Nemám nic proti.

vendaul Vzhledem k tomu že původní pračka byla v provozu 16 let, tak u nové zatím musím vše hodnotit skvěle. Hlavně nepochoduje, při praní je tichá a klidná, ždímání by mohlo být tišší. Nejde odendat vrchní deska ( což jsem ale věděl ) a tak jsem mudel zdvihat spodek kuchyňské linky ( máme jí pod kucjhyňskou deskou ).

miriko Pračka se velmi snadno ovládá a v koupelně dobře vypadá. Myslím, že by mohla být méně hlučná.

+ Přidat hodnocení více...