Bosch WLX 2448 KBY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1316294/bosch-wlx-2448-kby.jpg

    0

Automatické vypnutí: ANO Objem zásobníku na vodu (l): 1.4 Příkon (W): 1600 Tlak čerpadla (bar): 3.3 Provedení výrobku: černá barva Automat na přípravu teplých nápojů Barva: černá ryzí, moderní a nadčasový design kvalitní chromové designové části plnoautomatická příprava stiskem jednoho tlačítka moderní struktura »

Recenze Bosch WLX 2448 KBY

Adam Vynikající ovládání praní. Některé programy jsou zbytečné, ale záleží na uživateli.

Daniela bezva ovládání, prádlo je dobře vyprané prášek zůstává v násypce, jinak je vše pohodě

aveavo Malá hezká dobře ovladatelná pračka, ukazuje přibližně, za jak dlouho dopere, má dva krátké programy a všechny potřebné ostatní . Odstřeďuje skvěle. Měla jsem předtím elektroluxku, také nehlubokou, s deklarovanou váhou prádla 3,5 kg, tato pračka má deklarovanou váhu 5 kg, ale buben je menší než byl u té elektroluxky. To mě nemile překvapilo.Nevejde se mi do ní psí pelech, což potřebuji a do předchozí pračky se vešel.

Kačuliček malá hlučnost, malá spotřeba, příjemný desing, "chytrá pračka" - přizpůsobuje množství vody dle potřeby praní, program kids, jednoduchost ovládání... našlo by se toho víc, ale to bych popsala celou pračku :-D. Používám ji teprve měsíc, ale maximální spokojenost nic nevyhovujícího jsem nenašla, ale používám ji teprve měsíc

Elena Snadne ovladani, skoro bezhlucna, jsem naprosto spokojena Nic

+ Přidat hodnocení více...