Bosch WLX 20161 BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1859100/bosch-wlx-20161-by.jpg

    0

VOĽNE STOJACA PRÁČKA S PREDNÝM PLNENÍM . CHARAKTERISTIKA: . tlačidlá pre voliteľné funkcie: ,štart / pauza s re-load funkcií (možnosťou doplnenia bielizne), voda plus, časová predvoľba, SpeedPerfect, redukcia počtu otáčok / stop plákania . KOMFORT A BEZPEČNOSŤ: . niekoľkonásobná ochrana proti škodám spôsobeným »

Recenze Bosch WLX 20161 BY

Kalina Jaroslav Vzhlem ke krátké době provozování pračky ( necelý měsíc ) nemůžeme uvést žádné velké zkušennosti Při použití capslí Ariel gel se nám přesouvá capsle ze zadní části bubnu do gumové manžety u předního víka.Capsle je zachycena v těsnící gumě kde se špatně a u krátkých programů vůbec nerozpouští.Zkoušeli jsme různé způsoby umístění capsle v bubnu , ale bez úspěchu. Pokud nám můžete poradit jak používat capsle na praní v pračkách s úzkým bubnem , budeme rádi.Tento způsob praní ve staré pračce se širokým bubnem nedělal problémy.

Kamila Tichá, dobře pere i ždímá, jednoduché ovládání Není možné nastavit k jednotlivým programům různé teploty praní, případně přidat k ke konkrétnímu programu předpírku.

+ Přidat hodnocení