Bosch WLO24260BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1848608/bosch-wlo24260by.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 54 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 72 Odhadovaná roční spotřeba energie »

Recenze Bosch WLO24260BY

MSTURMA Velmi rychle umí vyprat prádlo, pračka umí i ke svým rozměrům vyprat až 6kg prádla. Vadí mi, že tato pračka je už také vyrobena v Číně, hodnota 6kg prádla se smí prát jen v několika málo programech a ve zbylých programech se pračka nesmí takto zatěžovat - max.do 3,5kg a to je velký mínus, když nemůžu zatížit na max. tuto pračku ve všech programech - hodnota max. zatížení se vždy zobrazí u jednotlivých programu na displeji pračky, další mínus je, že si nepamatuje pří úpravách v jednotlivých programech přenastavení parametru teplot a otáček odstřeďování, vždy po vypnutí se pračka nastaví na hodnoty nastavené výrobcem a nejde je uložit do pamětí a tímto se musí neustále upravovat. Velký mínus je cinkání a podivné zvuky při odstřeďování, jinak je pračka poměrně tichá, je možné že to bude možná závada pračky, kterou budu ještě řešit a že to ostatní nedělají. Největší mínus této pračky je udávaná spotřeba vody, kde výrobce při některých programech a 6kg prádla udává hodnotu spotřebované vody až 72l a nikoliv 42l jak udávají prodejci, kde tato pračka vypere jen 3kg prádla na 42l vody a bohužel až 74l vody na 6kg prádla, takže pozor tři koupi pračky ať tento údaj neobjevíte až v návodu k pračce, tak jako já.

Roman Švehla Jednoduché nastavení a ovládání. Teplota a otáčky ždímání se dají měnit v průběhu praní bez problémů. Prádlo je skvěle vyprané i při zapnutí superrychlého programu. Hlučnost odpovídá jak praní, tak odstřeďování. Zásobník pro vkládaní pracích prostředků zůstává dokonale čistý, bez nějakých zbytků. Mohu jen doporučit Malá drobnost? U dodané pračky nebyl návod v češtině. To může být problém pro zákazníky, kteří nemají běžně přístup na internet, kde je návod ke stažení. DATART vám jej také zdarma nahraje do vašeho zákaznického účtu na požádání, takže nakonec vše vyřešeno.

Misa Ovládání velice jednoduché, přednastavené programy se dají zkrátit, teplota i otáčky se dají změnit, zásobník na prací prášek i aviváž je po skončení praní zcela čistý, neulpívá v něm ani prášek ani aviváž. Prádlo je po odstředění na nejvyšší otáčky trošku vlhké, ale po 2 hodinách na balkoně, když je teplo, je už suché. Doma schne asi půl dne, ale nemáme doma takovou vlhkost jako, když jsem prala ve staré pračce. hlučnost je standartní jako u většiny ostatních praček, jediné, co vyrobce podcenil, je že nevyrábí pračky se sušičkou s této verzi s menší hloubkou, občas by se sušička hodila :-)

Tomas Pracku mame jen kratce, ale vse zatim vyprala skvele. Snadne ovladani.

+ Přidat hodnocení