Bosch WLM 24441 BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742895/bosch-wlm-24441-by.jpg

    0

VOĽNE STOJACA PRÁČKA S PREDNÝM PLNENÍM  , . SPOTREBA: . kapacita: 6 kg . trieda spotreby energie: A+ . spotreba energie: 196 kWh/rok na základe 220 ​​štandardných pracích cyklov pre bavlnu programov na 60 °, C a 40 °, C pri plnej a polovičnej náplni, a spotreba pri móde s nízkou spotrebou. »

Recenze Bosch WLM 24441 BY

Barbora Medková Velmi pěkný design, kvalitní praní prádla. Doporučuji.

manželé Juhošovi Výborně pere, velký počet programů, tichý cho i ždímání, prádlo téměř suché. Velmi vhodná do malé koupelny. Velká spokojenost, mohu jen doporučit. Nic.

Vojta Zatím je vše v pohodě, slušný výběr možností praní, přehledný display, malá hloubka, na další hodnocení bych ještě nějaký ten měsíc počkal. Dost hlučná, uhlíkový motor píská, snad se zaběhne...

Ladislav Čuport Kvalitní pračka s pěkným designem,dobře pere,tichý chod i při ždímání.Opravdu dobrá volba. Hlučnější napouštění vody.

Michal Holčapek Při výběru pračky jsem byl limitován její hloubkou. V této kategorii tato pračka patří mezi špičku a po vyzkoušení, musím souhlasit se všemi kladnými hodnoceními, které jsou zmíněny výše, tj. kvalitní a tiché praní, velká nabídka programu (od velmi krátkého pro rychlé přeprání až po dlouhý program pro kvalitní vyprání), jednoduché ovládání, rozměry, aqua stop, možnost si prodloužit záruku na 5 let bez příplatku. Pračku mohu jenom doporučit.

+ Přidat hodnocení více...