BOSCH WAQ28460BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1360480/bosch-waq28460by.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 54 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1400 Min. počet otáček za min. (ot/min): 400 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): »

Recenze BOSCH WAQ28460BY

Washman S odstupem 1 měsíce již můžu napsat nějaké to trochu relevantní hodnocení (kromě životnosti). Pračku jsem vybíral a porovnával asi týden poměrně pečlivě, včetně listování v produktech na stránkách vybraných výrobců a prohlídkou v obchodě. Pračka této řady mne ve srovnání s konkurencí zaujala kvalitou zpracování ovládacího panelu a přehledností displeje. Ovládání je fakt super - téměř u každého programu lze upravit nezávisle jak teplotu, tak otáčky odtřeďování. Funkce Speed.. celý program zkrátí skoro o 50% (Bavlna 60st 1:15h), funkce Eco zase trochu natáhne. Z těch mnoha programů si oblíbíte stejně tak 3-4, super je program 15min pro relat. čisté prádlo, které by člověk jinak přečvách v ruce. Kvalita praní bechybná (samozřejmě s adekvátním programem), buben a vana jsou dostatečně hluboké, takže obsahují dostatek vody, i když to tak nevypadá. Pro kritiky málo vymáchaného lza každý program doplnit mácháním navíc. Velmi chytrá je funkce Start/stop-Reload - pokud v pračce není moc vody a není moc horká, displej napíše YES a dovolí vám otevřít dveře (a přidat zapomenutý kus prádla, nebo vylovit nepatřičný předmět:-). A hlavně - pračka na rozdíl od předchozí (kdy jsme museli sundat horní kryt) prošla 60cm futry. Vlatní praní velmi tiché jen odstřeďování trochu hlučnější s mírným nádechem turbíny či dopravního letadla :-) (1200 a 1400min) při zavřené koupelně neobtěžuje. Pro běžné odstřeďování postačí asi i 1000/min u levnějšího modelu stejné řady.

Šida Vždy jsem s paračkami Bosch velmi spokojená. Tahle kombinuje nové technologie a snadné ovládání. Výsledkem je perfektně čisté prádlo. Vše je v pořádku.

Roman Pere to asi dobře ,nikoliv však dramaticky lépe než stará Whirlpool. Ovládání jednoduché. Tichost a stabilita je velice dobrá při ždímání. Nevím.

Luca Zatím jediné, s čím jsem spokojena, je výběr programů a design, což není zas tak podstatné. Prali jsme zatím 3x, tak uvidíme. Očekávala bych od značky BOSCH vysokou kvalitu, ale po pár dnech a 2 praních, v ní začalo něco tříškat, takže jsme museli nechat opravit. Snad už to bude ok.

Ivka - dlouhá doba pracích cyklů dvířka byla stříbrná, i když na obrázku jsou bílá a na prodejně také.

+ Přidat hodnocení více...