Bosch WAQ 28461 BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1968537/bosch-waq-28461-by.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 8 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 57 Materiál vany: plastová Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1400 Min. počet otáček za min. (ot/min): 0 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost »

Recenze Bosch WAQ 28461 BY

jitka zatím vše kvalita umělé hmoty na násypce pračky

Alena Jednoduché ovládání, velký výběr programů, možnost přidání zapomenutého prádla během praní, možnost zkrácení programů a libovolné nastavování teploty praní. Zdá se mi trochu hlučnější, jinak nemám výhrady.

Slakon Pračka, která šetří energii i vodu; Intuitivní ovládání - jednoduchá obsluha; Výborný poměr cena/výkon; Relativně tichý chod; Výrobek splnil naše předpoklady. Nic, proto jsem si výrobek vybral.

Lenka Program Speed je super, hlavně pro předpírku. Mám od BOSCH i sušičku a zatím jsem nadmíru s výrobky spokojena. Doufám, že se energetická třída projeví i na faktuře :) Chybí mě přídavné máchání, aniž bych ho musela po skončení praní znovu programovat. Ale přežiju to. Dám Voda+ , myslím, že to má podobný efekt.

Petr Knobloch intuitivní ,snadné ovládání , tichý chod, velký rozsah otáček 800- 1400. bez výhrad

+ Přidat hodnocení více...