Bosch WAQ 2447 KBY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1951276/bosch-waq-2447-kby.jpg

    0

inovativní nerezový prací buben WaveDrum šetrný k prádlu speciální program praní peří, extra krátký program EcoPerfect sníží »

Recenze Bosch WAQ 2447 KBY

Linda K. Pračku jsem koupila na základě doporučení obchodu a vůbec nelituji. Je velmi tichá, pere krásně, prádlo je dobře vymáchané i vyždímané, ovládání je velmi jednoduché. Kupovala jsem v setu se sušičkou WTW 86360SN a spojení těchto dvou produktů je velmi dobré.

Mirek Donát Byli jsme s manželkou překvapeni, jaký rozdíl je oproti naší staré pračce indesit. Velká spokojenost velmi tichá úsporná velký buben

Irena Kovalkova z mého pohledu kvalitní produkt za super cenu. Elegantní desing, s výsledky praní jsem spokojena, pohodlné a přehledné ovládání.

Nikola Bartošová Pračka pere výborně,má opravdu velký obsah bubnu 63l,takže peřina nebo deka není problém bez skvrn vyprat,žádný zbytek prášku jako u AEG lawamat 60840.Programy se dají zkrátit o dobu praní,prádlo přidat v případě zapomenutí dalšího kusu prádla,ovládání je jednoduché,prádlo skoro suché,instalaci jsem dle návodu měla za půl hod,hotovou.Sice trošku píská při ždímání,ale pokud mi vydrží déle než 4roky jako stará AEG,budu spokojená nadále,stojí za to. Když vydrží dlouho,nic.

Martin Janíček Pračka je super,tichá ,pohodlné a jednoduché ovládání.Mohu jen doporučit! zatím nic

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 99%

(26 recenzí)