BOSCH WAQ 24441 BY

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1964795/bosch-waq-24441-by.jpg

    0

Automatická pračka WAQ 24441 BY s předním plněním spadá do třídy spotřaby enargie A+++. Kapacita pračky Je 8 kg. Aktivujte speciální funkci EcoPerfect a ušetříte náklady na energii. S plnou náplní např. 8 kg prádla u automatické pračky WAS 24441BY bude Vaše praní až o 30 %* ekonomičtější než nejlepší deklarovaná třída »

Recenze BOSCH WAQ 24441 BY

Jana S pračkou jsem maximálně spokojena. Konečnĕ zase vím, co je mít čistĕ vyprané prádlo. Prádlo je po vyprání téměř suché. Velký plnící otvor. Snadné vkládání a vyndávání prádla. Snadné ovládání. Velmi citlivý displej. Odložený start. Popisky by mohli být v češtině.

tora128 Že pračka vydržela alespoň 3 týdny bez poruchy. Na dotaz po 2 týdnech provozu pračky od nákupu a navíc při vzniku poruchy opravdu nejsem schopen korektně odpovědět. Pokud takto hodnotí výrobky všichni hodnotící, tak je celý systém hodnocení výrobků k ničemu ... Po oznámení poruchy skrze Call Centrum DATARTu Vás odkážou na servis BOSCH. A když si s techniky BOSCH ujasníte, že se s největší pravděpodobností jedná o poruchu, pak tuto nahlásíte DATARTu s průběhem: Pondělí - nahlášení závady, úterý - kontakt servisního technika BOSCH, který Vám suše oznámí, že pračku může vyzvednout POUZE v pracovní době, přesně ve čtvrtek. Od nahlášení poruchy už uplynul týden a doposud nemám žádnou zprávu a NEPEREME !! Doma 3 děcka, lyžařské kurzy v plném proudu .. tak doufám, že každá rodina si dovede představit jak to vypadá ! U firmy BOSCH asi neznají pojem co znamená SLUŽBA PRO ZÁKAZNÍKY !!!

Michal Neskáče po podlaze jako předchozí pračka Whirpool a je proti ní také tišší. Trochu mě mrzí, že nedodávají ovládání v češtině, místo toho je tam samolepka, která přelepí anglické popisky. Není to nic dramatického, ale je škoda, že jim nestojíme za jeden plast v CZ.

+ Přidat hodnocení