BEKO WMB 71043 PT LA

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2623178/beko-wmb-71043-pt-la.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/WMB%2071043%20PT%20LA_thumb.png

Automatická pračka předem plněná Energetická třída A+++ Třída účinnosti praní A Odstřeďování : 1000 ot./min Kapacita prádla : 7 kg Spotřeba el.energie 171 kWh/ rok Spotřeba »

Recenze BEKO WMB 71043 PT LA

brtnk Je tichá, pere krásně, prádlo voní, potichu odstředuje, oproti AEG je ve všem lepší. Prášek nezůstává v zásobníku, není co dodat. Otáček má sice 1000/min. ale prádlo je perfektně odstředěné.Nacpal jsem tam prádla až po vrch a natlačil silou, že už tam nevešel ani kapesník a ona prádlo vyprala naprosto dokonale. Bývalá pračka AEG tohle teda nezvládla. Nic jsem nenašel a to jsem dlouho přemýšlel.

Dana Šrámková Pračku používám krátkou dobu,ale zatím jsem moc spokojená Nemám žádné ýhrady

Adlem zatím naprosto vše ok, mužu jen doporučit. Trošku hořší návod použití. Ale při troše zamyšlení není problém.

Markéta Jirků Velký výběr programů, nastavení teploty. Rychlost praní. Zatím vždy všechno vypráno. (skvrny atd...) Dětský zámek. Velikost bubnu. všechno o.k.

kelly tichá, velikost vyhovuje zůstává mi voda v odměrce na aviváž

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen BEKO WMB 71043 PT LA

Filtrovat:

Hodnocení produktu 95%

(12 recenzí)
  • Je tichá, pere krásně, prádlo voní, potichu odstředuje, oproti AEG je ve všem lepší. Prášek nezůstává v zásobníku, není co dodat.

  • Otáček má sice 1000/min. ale prádlo je perfektně odstředěné.Nacpal jsem tam prádla až po vrch a natlačil silou, že už tam nevešel ani kapesník a ona prádlo vyprala naprosto dokonale. Bývalá pračka AEG tohle teda nezvládla.

  • Velký prostorný buben,snadné ovládání,užasný program pro děti a pro odstraňování zvířecích chlupů (opravdu to chlupy z prádla odstranilo).Vzhledově vypadá velmi pěkně a elegantně.Jsem moc spokojená.