Beko WMB 61242 PT

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1430336/beko-wmb-61242-pt.jpg

    0

Dejte sbohem nekonečným hodinám, strávených praním špinavých oděvů. S pračkou Beko WMB 61242 PT pro vás bude praní zábavou; spotřebič pojme najednou až 6 kilogramu prádla. V závislosti na typu tkaniny pak zvolíte jeden ze 16 programů, přidáte prací prášek – a máte vystaráno! Beko WMB 61242 PT myslí i na děti; speciální program Baby Care pere prádlo tak, aby nepodráždilo jemnou pokožku vašeho dítěte. Spotřebič kromě toho nabízí i funkci odstřeďování – vaše oblečení bude schnout rychleji!

Recenze Beko WMB 61242 PT

Miroslav Pavelka Veliká spokojenost !Za ty peníze až moc velká zábava :-) Nic co se týče funkčnosti, ale bohužel mi do teď po více než 40 dnech po nákupu nebyla přiznána 5 letá záruka, přesto , že mi měla být přiznána do 30 dnů od nákupu.Za to ale nemůže ani ta pračka ani obchod onlineshop, ale firma beko .

Lucka Hodně jsem četla recenze a zákazníci si stěžovali na složitost návodu-návod je naprosto jednoduchý a kdo již někdy automatickou pračku měl lehce vše pochopí.Druhým nedostatkem mělo být,že o těsnění pračky u dvířek zůstává voda-je to naprosté minimum a není problém vytřít.U starší pračky(dosloužila po 5 letech)mi teda zůstávalo vody daleko víc.Výhodou je možnost prodloužení záruky na 5 let bezplatně-na stránkách Beko.S pračkou jsem celkově velmi spokojená. V nádobce na prášek a aviváž asi po 5 praních zůstává voda-nevím čím to může být,nádobka zanesená od aviváže není.Přihrádku jsem tedy vytáhla,propláchla vodou a asi po 5 praních se opět opakovalo.I když nepoužiji aviváž.

Rudolf Krob Tichá,pere perfektně,prádlo kvalitně vyždímané.

set dobrá cena,hezký vzhled,jednoduché ovládáni, horší kvalita vypraného bílého prádla oproti staré pračce

Lukáš Mohu doporučit poměr cena/výkon je perfektní.

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 89 %

(31 recenzí)