Beko WMB 61232 CS PTM

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2291639/beko-wmb-61232-cs-ptm.jpg

    0

Beko WMB 61232 CS PTM je oblíbeným modelem automatické pračky do každé domácnosti. Vyniká kompaktními rozměry, pěkným bílým designem a výkonem. Velice úsporný provoz pračky zajišťuje energetická třída A++. Její chod je tichý, kapacita bubnu pak činí 6 kg praného prádla. V nabídce je celkem 15 pracích programů. Kromě těch tradičních můžete využít i speciální Pet program pro odstranění zvířecích chlupů z oblečení. Pračka Beko WMB 61232 CS PTM je výkonný a spolehlivý pomocník!

Recenze Beko WMB 61232 CS PTM

Bára Pračka je naprosto blbuvzdorná, návodná, není na ní co nepochopit. Má hodně opravdu praktických programů. Má tichý chod a pere dobře. Chybí mi možnost nastavení teploty na 50 stupňů (je 40 a pak 60), taky u některých programů nejde nastavit vyšší otáčky ždímání nebo teplotu, než program předvídá (nižší lze nastavit vždy). Zatím jsem s tím ale zásadní problém neměla.

libors Spokojenost s kvalitou praní Velmi dobrý poměr cena/výkon hlučnost velmi špatně vyřešené vypouštění vody při čištění filtru nelze nastavit počet otáček při odstřeďování na 1000 (jen 800 resp. 1200)

Lucie nízká spotřeba energie a vody dle hmotnosti prádla krátké programy poměr cena/výkon/spotřeba není zde mřížka pro tekutý prací prášek (kterou mají některé jiné modely) - počítá se s použitím klasického

talda stará pračka věděla jak dlouho bude program trvat, tři hodiny praní při zkrácené volbě je celkem dost, ne?

Pav.Kl. zn. BEKO - program srozumitelný i pro "chlapa". Peru jak by smet. Ovládáni super, vyprané prádélko jako od "babičky. Značku Beko doporučuji, "kazitka" snad nebudou ihned. Prozatím nic

+ Přidat hodnocení