BEKO WMB 61231CS PTM

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1565757/beko-wmb-61231cs-ptm.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 6 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 59 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 72 Odhadovaná roční spotřeba energie »

Recenze BEKO WMB 61231CS PTM

vernon94 Jsem celkově spokojena se vším. Žádné.

Stepan Kromě montáže je pračka OK, hlavně spokojenost s nastavováním odloženého praní a dobrými programy. Montéři zapomněli vyndat zpod bubnu velký kus polystyrenu a dále tekla hadice, kterou jsme museli vyměnit...doporučuji všem prohlédnout zda vyndali aretační šrouby a polystyren co drží buben. A nespoléhat se na větu: "Máte to zapojené a můžete používat". :-) Ale jinak vše OK

Lenka Pračku nemám dlouho na to, jak jsem ji dlouho vybírala a zatím jsem s výběrem spokojená. Neperu tak často, jako dřív pro 5 lidí vč. dětí, přesto i pro větší rodinu s častějším praním vidím využití u této značky. Snadné ovládání, pere dobře, ždíme dobře i na 800 otáček při denním praní. Vzhledem k umístění pračky její možnou vyšší hlučnost moc nevnímám.

Tarip Velikost 45cm ,netřepe ani se nehne po nastavení nožek do váhy je jak přibitá . Jednoduchost ovládaní čeština ,pěkný vzhled

Helča Je dobré,že se dá použít zkrácený program. Líbí se mi,že prádlo na konci praní je protřepané, což u minulé BEKO pračky nebylo. Bohužel, většina programů bavlna se mi zdá zbytečně dlouhá. Není tady teplota 50'C.

+ Přidat hodnocení více...