BEKO WMB 61221 CS PTM

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1565759/beko-wmb-61221-cs-ptm.jpg

    0

Automatická pračka předem plněná Energetická třída A+ Třída účinnosti praní A Odstřeďování : 1200 ot./min Kapacita prádla : 6 kg Spotřeba el.energie 0,85 kWh Spotřeba vody »

Recenze BEKO WMB 61221 CS PTM

jan spokojeni s pračkou jako celek, pere jak má, pádlo je čisté. dokonce i děsné monterky dělníka (sice zbylo jednou v pračce trochu železného prachu u dveří, ale není se čemu divit). Není tam žádný displej nebo podobné nesmysly, co na pračku nepatří. napravo vidíte pomocí světýlek, v kterém cyklu pračka je, jestli pere, ždímá... uprostřed si vyberete kolečkem program, většinou používáme "denní praní" tj. krátký program, ale je tam na výběr dosti. Další plus je obsáhlý návod k pračce, obsahuje i tabulku jak každý cyklus dlouho trvá a kolik se bere vody a na jaké prádlo by se měl použít. Líbí se mi rozměry pračky, není ta nejužší na trhu, ale 45 cm hloubka více než vyhovuje. taky se mi líbí design jediná věc, co sem si ze začátku myslel, že mi chybí byla možnost zvolit si 1000 ot./min při ždímání. je tam na výběr 1200, 800 a níž. už mi to nechybí (ždímáme na 800 a stačí bohatě)

Ludmila Byla jsem spokojena s jeho jednoduchostí s jakou se ovládá.Je to kvalita za rozumnou cenu a pro rodinu skvělý pomocník.Je tam pře¨hledně vše popsáno a zatím nemám tomuto produktu co vytknout 0.

Lenka Na program Bavlna Eko při 60°C bílé prádlo zůstalo nevyprané. Odstřeďování značně hlučné.

+ Přidat hodnocení