BEKO WMB 51232 CS PT

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2372074/beko-wmb-51232-cs-pt.jpg

    0

BEKO WMB 51232 CS PT představuje moderní automatickou pračku, která díky energetické třídě A++ má velice úsporný provoz. Pračka je vyvedena v krásném bílém designu s předním plněním a obsahem bubnu 5 kg prádla. V nabídce má celkem 15 programů, mezi kterými nechybí např. Vlna, Košile, Syntetika nebo BabyProtect. Na předním panelu najdete displej a nechybí ani funkce předpírky nebo PET program. Kompaktní design vkusně zapadne do každé koupelny nebo prádelny.

Recenze BEKO WMB 51232 CS PT

lulajoš

Lukáš celková spokojenost,ovládání jednoduché...perfekt program na denní praní které na 30 je dlouhé ca28min při kterém se dá regulovat teplota a tím roste i doba praní ca o 15min. nemá zvukové hlášení ukončení praní. trochu nešikovné nastavení vypnutí,musí se vždy nastavit kolečkem na off,lepší varianta by byla solo tlačítko s možností vypnutí a zapnutí.

Megi Za tu cenu pračka super Hlučnost, ale časem si zvyknu :-))))))))))))))

Jarka Spokojenost 100 %,zatím jsem prala 4x a dobrý. Nepřišla jsem na nic,trochu hlučnější,nemám jí ale umístěnou v obytné části,nevadí mi to,předchozí byla podstatně hlučnější.

Luděk jednoduché ovládání možnost přerušení programu možnost přidání prádla v průběhu praní praní bez problémů ždímání dostačující mírně hlučnější než stará pračka schází akustická signalizace chybových stavů a ukončení praní

+ Přidat hodnocení