Beko WMB 51031 CS PT

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1431785/beko-wmb-51031-cs-pt.jpg

    0

Hlavní parametry › Energetická třída: A+ › Náplň prádla (kg): 5 › Otáčky (1/min.): 1000 › BabyProtect program: Ano › Hloubka (cm): 45 Chytré technologie Program Beko BabyProtect: Společnost Beko vyvinula pro pračky, sušičky prádla i myčky nádobí speciální program Beko BabyProtect. Tento program v pračkách svým »

Recenze Beko WMB 51031 CS PT

Mikike Tuhle pračku jsme koupili já i moje sestřenice.U ní po zapojení je pračka tichounká u mně bohužel hlučnější než moje 12 let stará Whirpoolka při napouštění nejvíce.Co jse týká programů moc se mi líbila ta 28 minutová i mírne zašpiněné prádlo bylo za tu krátkou dobu čistě vyprané.Nápisy na pračce jsou v češtině a slovenštině ovládání moc lehké.Teplotu vody i otáčky ždimaní můžete kdykoliv i během praní pozměnit což taky pokládám za velký plus i ten dobře čitelný veliký displey.Jedním slovem měl jsem smůlu na vadný kus ale i přes tu hlučnost jsem byl s pračkou i čistotou praní velice spokojenej hlavně u ždímaní pomalu suché prádlo z pračky vyndával musím ještě vyzdvihnout ochotu a rychlost Datartu o výměně pračky.Moje sestřenice na tuhle pračku nedá dopustit je s ní moc spokojená kromě extremní hlučnosti což bylo vadným kusem mi vadilo akurát to že výrobce udává hloubku 45cm ale není to pravda v reálu je to 47.5 cm.

????? Pere dobře, vynikající je i program na odstranění zvířecí srsti, který opravdu funguje Zatím nevím o ničem nevyhovujícím

Milena Vyčichlová Po 14 dnech provozu jsem s pračkou spokojena, ještě jsem ovšem nevyzkoušela všechny možnosti. Zatím bez připomínek.

pradlenka přehledný panel v češtině zatím nic

Pepino Velikost a snadné ovládání Hlučnost

+ Přidat hodnocení více...