Ariston Hotpoint WMG 823B EU

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1821596/ariston-hotpoint-wmg-823b-eu.jpg

    0

Typ: volně stojícíProvedení pračky: pračkaKonstrukce pračky/sušičky: plněná zepředuKapacita prádla pro praní (kg): 8Třída pracího výkonu: AHlučnost při praní (dB): 51Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1200Třída účinnosti odstřeďování: BHlučnost při odstřeďování (dB): 75Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): »

Recenze Ariston Hotpoint WMG 823B EU

Jyřý - absolutně tichá, motor není slyšet - během odstřeďování hučí, ale necestuje - dobře pere - ovládání zvládnete i bez manuálu - dobře vypadá - čas do konce praní ukazuje reálná čísla - pípne při konci cyklu, ukazuje End - má obrovský objem - středně rychlý program pere na 40° 45 minut a výsledky super - zpracování je velmi pěkné, nikde žádný kiks - prášek nezůstává v dávkovači, vyplachuje se důkladně - životnost? všichni mě odrazovali, že je to Italka, a bude to šunt... Ale mně se líbila, tak jsem to zkusil. Indesit je taky z Itálie a není špatná. Uvidíme časem ;-)

Babet Pracka je fan, ticha a vejde se do ni hodne pradla, prehozy, deky atd Pridala bych program pro odstraneni zvirecich chlupu

+ Přidat hodnocení

Hodnocení produktu 100%

(2 recenze)