Amica AWSN 10 LCD

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1742333/amica-awsn-10-lcd.jpg

    0

* Designová řada Navigator Plus * Barva bílá * Typ displeje / barva LCD / modrá * Ovládací panel / jazyk popisu Symboly * Typ plnění přední * Max. počet otáček 1000 * Energetická třída A + * Účinnost praní A * Účinnost odstřeďování C * Max. náplň (kg) / Typ 5 / Slim * Kapacita bubnu (l) 40 Programy & Funkce * »

Recenze Amica AWSN 10 LCD

Lucie Velmi stylová pračka. Pere skvěle, při ždímání trochu hlučnější, ale k poměru s cenou se na ní nedá nic vytknout. Jsem velmi spokojena a doporučuji !! Supr domluva a rychlý dovoz.

Markéta S. Pračka je malá a líbí se mi 15-ti minutový program na přeprání prádla.Za tu cenu pokud vydrží aspoň nějaký ten rok tak je skvělá. Mohla by být trošku tišší ani ne tak u ždímání to spíše píská ale když začne prát a sepne se čerpadlo tak je hodně hlasité.Ale dá se to vydržet. Ještě mě zarazilo že skoro všechny programy perou přes 2 hodiny.krom 15-ti minutového a hodinového pro běžné oblečení.

Martin H Pračka pere velmi dobře, ovládání je jednoduché (velký otočný volič, ale i spínače, jsou velké že se do nich člověk krásně trefí), možnost odložení startu až o 23hodin dost využíváme. Otvor pro prádlo jsem sice viděl už i větší, ale není to tak tragické a prádlo se vkládá pohodlně. LCD displej informuje o teplotě otáčkách a času který zbývá do konce praní jestli máte pračku otevřenou uzavřenou nebo uzamknutou. Dále mi vyhovuje možnost dětského zámku, hlavně kvůli tchýni protože se ráda hrabe kam nemá a ruší mi dlouhé časové odklady, tak že proti dětem to má taky své opodstatnění. Celková váha taky není špatná. Trochu větší hlučnost oproti konkurenci ale oproti předchozí pračce (5 let staré) je tišší o moc a alespoň slyším, že pere

Adam Snadné a přehledné ovládání (i pro člověka co nikdy nepral). Zobrazení času zbývajícího do konce praní se hodí. Zatím nic.

Erika D. Pračka má pěkný design a výhodou je určitě display (bez něj bych po této zkušenosti už ani pračku nechtěla). V poměru k ceně spousta funkcí - teď v letních měsících určitě využiji 15 min. přeprání věcí každodenního nošení. mohla by být při ždímání méně hlučná - ždímá tak intenzivně, že se vyplatí nedávat na pračku nic křehkého - může to sklouznout, ale jinak to není tak hrozné

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 96%

(6 recenzí)