AEG L88489FLCS2

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2429294/aeg-l88489flcs2.jpg

    0

ProTex Plus: nejšetrnější způsob praní Pračka ProTex Plus je tak šetrná, že v ní můžete bezpečně prát i ty nejjemnější tkaniny a vaše oblečení bude vypadat déle jako nové. Zlatý certifikát Woolmark. Použijte přesné množství pracího prostředku potřebného pro dokonalé výsledky Jelikož může tato pračka určit hmotnost »

Recenze AEG L88489FLCS2

Šárka Zůstali jsme věrni značce, předchozí model nám vydržel 12 let a i po těchto letech vypadal úžasně, "odešlo" pouze ložisko, oprava v servisu je neúměrně drahá v porovnání s nákupem nové pračky. Samostatná oprava je možná a levnější, postupy nabízí internet autentické. Zatěžkávací zkouškou bylo období mimenek, kdy pračka opravdu jela každý den a to i několikrát. Tento nový model vypadá velice elegantně, ovládání je jednoduché, intuitivní a motor velice tichý. Naprostá spokojenost, kéž nám to vydrželo dlouhé roky! Chybí mi žárovka v bubnu, předchozí model ji měl a bylo to velice příjemné při vyndávání prádla, nikde nic nezůstalo.

Roman Tichá, perfektně pere, váží prádlo, je krásná, velký buben, české popisky. Prostě doporučuji všem. Myslím si, že cena 18 000,- za pračku je dost, ale když vydrží aspoň deset let tak budu spokojený.

Naty Pračka je tichá, váží prádlo ,které dáváte do bubnu, vždy po 0,5 kg a tak víte, jaký program vám bude vyhovovat. Některé jsou třeba na 3kg atd. Můžete přidat máchání, teplotu, otáčky, zkrátit čas praní, dát program skvrny atd.

alladinka Pračku jsem vybírala cca měsíc, přečetla jsem spoustu recenzí a dotazovala se na různé detaily přímo u výrobce. Své volby nelituji, pračka pere výtečně, je tichá, šetrná k prádlu a při odstřeďování se ani nehne. Použité materiály jsou opravdu kvalitní, zámek je kovový, už na celkové váze výrobku je znát, že se na materiálu nešetřilo. Co se týká praní, nemám žádné výhrady, prádlo vyndávám čisté, jemné a voňavé, zbytková vlhkost odpovídá uvedeným údajům v návodě. Prádlo si pračka sama zváží a dle toho si sama nastaví délku praní i množství vody. Buben je obrovský a vejde se do něj opravdu hromada prádla. Ovládání je velice intuitivní, v podstatě pračka vše nastaví za Vás, ale popři tom Vám nechává volné ruce, co se týká délky praní (lze zkrátit), nastavení předpírky, odstranění skvrn a podobně.. vše je volitelné. Doporučí i množství pracího prostředku. Dávkovač je velmi praktický, pro použití tekutého prášku je zde k dispozici sklápěcí záklapka, dle které lze tekutý prostředek i lépe odměřit. Pračku používám druhým týdnem, ale zatím mi na ni nezačalo nic vadit.

Michal Vse ok, jako u predchozi AEG Nic

+ Přidat hodnocení více...