AEG L86560TL4

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2363064/aeg-l86560tl4.jpg

    0

Pračka s vrchním plněním AEG L86560TL4 je jednoduchým a elegantním kouskem, který je navíc mimořádně hospodárný! Spotřebič nabízí 16 programů – ať máte oděvy ze syntetické tkaniny nebo bavlny, své prádlo vyperete vždy perfektně. Máte menší domácnost? Potom pro vás máme dobrou zprávu – na jeden zátah vyperete oblečení pro celou rodinu. Kapacita pračky je 6 kilogramů prádla! Opravdovým zázrakem je ale zařazení pračky do energetické třídy A+++; na svém účtu za elektřinu praní sotva poznáte!

Recenze AEG L86560TL4

Pepa Nemohu prijit na to jak snizit otacky v odstredovani. Asi kazdy program to ma naprogramovany. Musim pridavat machani. Nektere programy jsou zbytecne dlouhe. Jinak jsem spokojen.

Ostravák Nemůžu objektivně hodnotit, pral jsem v ní zatím 2x. V tuto chvíli nic.

Žďárský perfektně splňuje očekávání

Heřmánek Pere dobře, ovládá se snadno, ždímá úžasně. Pere dlouho. Ale práce kvapná...

píp Nevěřila jsem tomu, když jsem to četla, ale parní programy skutečně fungují a jsou skvělé - přesušené prádlo se stopami od kolíčků a šňůry nebo špatně složené ve skříni - stačí napařit a buď lehce vyžehlit nebo jen vyvěsit a za 10 minut je suché. A druhá výborná věc - krátký program na 20 minut. Asi nebude úsporný, ale je spousta situací, kdy něco potřebuji vyprat hlavně rychle a čekat několik hodin u super-eco programů fakt nemohu. Dosud jsem to v takovýchto případech prala v ruce. Pračka dopere, zapípá a pak se sama vypne. Když na to zapomenu (např. při použití odloženého startu po příchodu z práce zapomenu, že jsem ráno zapnula pračku), tak mě nic neupozorní, když přijdu do koupelny, že je dopráno. Nic nebliká, nesvítí, pračka je vypnutá... Jsem zvědavá, kdy tam vyprané prádlo nechám týden, protože na to jednoduše zapomenu.

+ Přidat hodnocení