AEG L86560TL4

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2363064/aeg-l86560tl4.jpg

    0

ProTex Plus: nejšetrnější způsob praní Pračka ProTex Plus je tak šetrná, že v ní můžete bezpečně prát i ty nejjemnější tkaniny a vaše oblečení bude vypadat déle jako nové. Zlatý certifikát Woolmark Výkon A+++ –10 % Výkon A+++ –10 %: o 10 % energeticky úspornější než nejvyšší třída na trhu, třída A+++*. *v porovnání s »

Recenze AEG L86560TL4

Pepa Nemohu prijit na to jak snizit otacky v odstredovani. Asi kazdy program to ma naprogramovany. Musim pridavat machani. Nektere programy jsou zbytecne dlouhe. Jinak jsem spokojen.

Ostravák Nemůžu objektivně hodnotit, pral jsem v ní zatím 2x. V tuto chvíli nic.

Žďárský perfektně splňuje očekávání

Heřmánek Pere dobře, ovládá se snadno, ždímá úžasně. Pere dlouho. Ale práce kvapná...

píp Nevěřila jsem tomu, když jsem to četla, ale parní programy skutečně fungují a jsou skvělé - přesušené prádlo se stopami od kolíčků a šňůry nebo špatně složené ve skříni - stačí napařit a buď lehce vyžehlit nebo jen vyvěsit a za 10 minut je suché. A druhá výborná věc - krátký program na 20 minut. Asi nebude úsporný, ale je spousta situací, kdy něco potřebuji vyprat hlavně rychle a čekat několik hodin u super-eco programů fakt nemohu. Dosud jsem to v takovýchto případech prala v ruce. Pračka dopere, zapípá a pak se sama vypne. Když na to zapomenu (např. při použití odloženého startu po příchodu z práce zapomenu, že jsem ráno zapnula pračku), tak mě nic neupozorní, když přijdu do koupelny, že je dopráno. Nic nebliká, nesvítí, pračka je vypnutá... Jsem zvědavá, kdy tam vyprané prádlo nechám týden, protože na to jednoduše zapomenu.

+ Přidat hodnocení více...