AEG L76475FL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428032/aeg-l76475fl.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/L76475FL_thumb.jpg

ProTex: šetrný způsob praní Bez ohledu na velikost náplně či choulostivost prádla vypere pračka ProTex se stříbrným certifikátem Woolmark všechno vaše prádlo tím nejšetrnějším způsobem. Její inteligentní systém OptiSense seřizuje program podle hmotnosti náplně, aby se vaše oblečení nikdy nepralo příliš dlouho, zatímco »

Recenze AEG L76475FL

Petr Izák bez problémů, jen pozor při montáži je potřeba uvolnit buben

Marek Fischer Extra tichý motor, velký plnící otvor XXL, dvířka otevíratelná téměř do 180", jednoduchý a intuitivní volič programů, jednoduchý a srozumitelný displej bez zbytečných údajů. Po zapnutí pračky automaticky přednastavený program Bavlna 60"C místo nejpoužívanějšího Eco bavlna 40"C, hlučnější napouštění a vypouštění vody (vypouštěcí čerpadlo vydává nepříjemný hluboký dunivý zvuk).

didy Kupoval som tuto pracku najme preto ze je uzka iba 52cm a ma 7 kg bubon a tiez skvele 20min. pranie pre 3kg malo znecisteneho pradla ,pekny dizajn a pri prani tichucka,celkova spokojnost najme s kvalitnejsim bubnom oproti starsej pracke Elektolux r.2003. Pri cerpani vody do bubna viac hlucna ako moja stara pracka Elektrolux z roku 2003,ale je to asi sila zvyku.

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen AEG L76475FL

Filtrovat:

Hodnocení produktu 100%

(3 recenze)
  • Kupoval som tuto pracku najme preto ze je uzka iba 52cm a ma 7 kg bubon a tiez skvele 20min. pranie pre 3kg malo znecisteneho pradla ,pekny dizajn a pri prani tichucka,celkova spokojnost najme s kvalitnejsim bubnom oproti starsej pracke Elektolux r.2003.

  • Extra tichý motor, velký plnící otvor XXL, dvířka otevíratelná téměř do 180", jednoduchý a intuitivní volič programů, jednoduchý a srozumitelný displej bez zbytečných údajů.

  • bez problémů, jen pozor při montáži je potřeba uvolnit buben