AEG L76275FL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428007/aeg-l76275fl.jpg

    0

ProTex Plus: nejšetrnější způsob sušení Pračka ProTex je velmi šetrná a chrání před příliš dlouhým praním, čímž pomáhá prodlužovat životnost vašeho oblečení Výkon A+++ –10 % Výkon A+++ –10 %: o 10 % energeticky úspornější než nejvyšší třída na trhu, třída A+++*. *v porovnání s maximální energetickou účinností »

Recenze AEG L76275FL

Martina Velmi tichá pračka, zatím mám koupelnu bez dveří a vůbec nevím, že peru. Ždímání samozřejmě slyšet je, ale nic dramatického. Pračka je velmi hezká i na pohled, nezabere moc místa a přitom se do vejde hodně prádla. Věřím, že mi dlouho vydrží. Prádlo mám hezky vyprané, když nastavím na tisíc otáček, vyndavám ho téměř suché. Jsem ráda za možnost zkrátit program. Zůstává trochu prášku v nádobce na prášek. Nevím, jestli je to vada konkrétního výrobku nebo obecně problém tohoto typu. Když jsem se obrátila na AEG, aby mi poradili s lepším využitím programů, tak mě odbyli, že se mám podívat do návodu, jako bych se do něho snad nedívala.

Martina Zatím velká spokojenost, doufám, že vydrží aspoň 10 let :-)

Karel Šenfluk Pračka je v provozu teprve 32 dní, odpovědné hodnocení není možné uskutečnit. Pračka zatím pere normálně a při ždímání se chová klidně. Ovládání je přehledné. Po roce provozu budeme vědět více. Nic

Radina Velice tichá, velký výběr programů

SM Prvních 14 dní,zatím nadšení.

+ Přidat hodnocení více...