AEG L75260TLC1

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428008/aeg-l75260tlc1.jpg

    0

Nechcete doufám ten starožitný kousek po babičce použít k praní, že ne? Jděte s dobou a sáhněte raději po AEG L75260TLC1. Pračka s vrchním plněním na nostalgii nehraje. Za práci umí pěkně zabrat – 6 kg špinavého oblečení pro ni není žádný problém. Však na něj má také přichystáno 16 programů. Ať už perete jemnou tkaninu nebo režné plátno, ať je potřeba prádlo vyprat ve studené vodě nebo takřka vyvařit, AEG L75260TLC1 si poradí. Její mimořádnou úspornost pak oceníte při placení složenek.

Recenze AEG L75260TLC1

Eva Pračka má vše, co jsem chtěla. Lze samostatně spustit máchání, nebo ždímání, zastavit pračku a přihodit prádlo, oživení zmačkaného prádla..... Je opravdu tichá, největší hluk snad nadělá napouštění vody do pračky. Ještě vám chci napsat něco o délce a kvalitě praní. Pračka má docela dlouhé programy. Ale program sama nezkracuji. Protože chci mít prádlo dobře vyprané, nechávám zkrácení na systemu OptiSense, který opravdu funguje. Program zkrátí podle množství prádla a budete se divit, zrovna tak jako já, za jaký čas a že opravdu dobře bude prádlo vyprané.

Dana Zatím spokojenost, pere výborně,hlučnost běžná, úspornější ve všech směrech, měla jsem původně vrchem plněnou Zanussssi a tato je myslím lepší i lépe ždímá,bez problémů . Kratší elektrický kabel .

Jitka Zatim vse funguje perfektne.

Petrencová Hedvika Celkem jsem s pračkou spokojena. S čím jsem nadmíru spokojena je čistota vypraného prádla. Nevyhovuje mi hlučnost při ždímání. Třesou se mi v bytě všechny skla ve dveřích. Cena pračky byla vyšší. Neřešila bych cenu pračky, kdybych krátce po zakoupení dostala nabídku na mnohem levnější pračky, u které si myslím byla stejná funkčnost.

Gabriela G Zatím se zdá, že nemáme k pračče výhrady. Model s vrchním plněním jsme volili kvůli úspoře místa. Naprosto přehledné ovládání, tichý chod, pere opravdu pěkně. Doporučuji.

+ Přidat hodnocení