AEG L75260TLC1

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2428008/aeg-l75260tlc1.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/L75260TLC1_thumb.jpg

ProTex Plus: nejšetrnější způsob praní Pračka ProTex Plus je tak šetrná, že v ní můžete bezpečně prát i ty nejjemnější tkaniny a vaše oblečení bude vypadat déle jako nové. Zlatý certifikát Woolmark. Třída energetické spotřeby A+++: o 32 % úspornější než třída A Tato pračka je ohodnocena energetickou třídou A+++ – to »

Recenze AEG L75260TLC1

Eva Pračka má vše, co jsem chtěla. Lze samostatně spustit máchání, nebo ždímání, zastavit pračku a přihodit prádlo, oživení zmačkaného prádla..... Je opravdu tichá, největší hluk snad nadělá napouštění vody do pračky. Ještě vám chci napsat něco o délce a kvalitě praní. Pračka má docela dlouhé programy. Ale program sama nezkracuji. Protože chci mít prádlo dobře vyprané, nechávám zkrácení na systemu OptiSense, který opravdu funguje. Program zkrátí podle množství prádla a budete se divit, zrovna tak jako já, za jaký čas a že opravdu dobře bude prádlo vyprané.

Dana Zatím spokojenost, pere výborně,hlučnost běžná, úspornější ve všech směrech, měla jsem původně vrchem plněnou Zanussssi a tato je myslím lepší i lépe ždímá,bez problémů . Kratší elektrický kabel .

Jitka Zatim vse funguje perfektne.

Petrencová Hedvika Celkem jsem s pračkou spokojena. S čím jsem nadmíru spokojena je čistota vypraného prádla. Nevyhovuje mi hlučnost při ždímání. Třesou se mi v bytě všechny skla ve dveřích. Cena pračky byla vyšší. Neřešila bych cenu pračky, kdybych krátce po zakoupení dostala nabídku na mnohem levnější pračky, u které si myslím byla stejná funkčnost.

Gabriela G Zatím se zdá, že nemáme k pračče výhrady. Model s vrchním plněním jsme volili kvůli úspoře místa. Naprosto přehledné ovládání, tichý chod, pere opravdu pěkně. Doporučuji.

+ Přidat hodnocení více...

Srovnání cen AEG L75260TLC1

Filtrovat:

Hodnocení produktu 92%

(13 recenzí)
  • Pračka má vše, co jsem chtěla. Lze samostatně spustit máchání, nebo ždímání, zastavit pračku a přihodit prádlo, oživení zmačkaného prádla.....

  • Je opravdu tichá, největší hluk snad nadělá napouštění vody do pračky.

  • Ještě vám chci napsat něco o délce a kvalitě praní.