AEG L74486WFLC

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3327470/aeg-l74486wflc.jpg

    0

Typ: volně stojící Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Hloubka pračky: 54 Kapacita prádla pro praní (kg): 8 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 51 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1400 Třída účinnosti odstřeďování: B Hlučnost při odstřeďování (dB): 77 Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): »

Recenze AEG L74486WFLC

Karasová Pračku nemohu hodnotit, spustila jsem jí jenom jednou na prázdno, zatím v novostavbě ještě nebydlíme.

Olga Cíglerová Pračka naprosto splňuje naše očekávání. Pere dobře, i když zvolím program s úsporou času, navíc je programů na výběr dostatek. Je velmi tichá.

Zdenka Rathouská Pračku mám zatím krátkou dobu..ale zatím jsem velmi spokojená...hlavně s nastavením...které si můžete upravit podle svého

Vladimír Pračka dle manželky pere dobře, vypadá dobře, ovládá se dobře, je chytrá. Dopravci pračku dovezli opatrně až na místo, ale napouštěcí a vypouštěcí hadice jsou krátké, takže pračka několik dní byla připojena provizorně. Důrazně bych doporučil, aby vaši pracovníci byli vybaveni vhodnými délkami hadic. Při uvádění pračky do vodorovné roviny se mi nepodařilo pravou přední nožku vyšroubovat, protože gumová patka se na šroubu začala protáčet, takže jsem nožku musel podložit. Popis jednotlivých programů manželce nevyhovuje, popis je technologický. U dřívější pračky AEG bylo jasně napsáno, pro jaký účel je program vhodný - záclony a pod.Je-li nyní napsáno EKO, EKO+, musí se ještě do návodu. A u ostatních popisů je to podobné. Usnadněte hospodyňkám život. Pračka je při odstřeďování hlučnější než dřívější AEG.

petr Velmi tichá.

+ Přidat hodnocení více...