AEG L73283FL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2361159/aeg-l73283fl.jpg

    0

Inteligentní systém OptiSense zajišťuje nejnižší možnou spotřebu energie, vody a času bez ohledu na velikost náplně. Tato pračka je ohodnocena energetickou třídou A+++ – to znamená, že je při srovnání o 32 % úspornější než standardní pračky energetické třídy A I když je váš rozvrh nejnabitější, tento extra krátký »

Recenze AEG L73283FL

Hana Hermanová Jsem velice spokojená, prádlo je pěkně vyprané, hlučnost minimální. Velký obsah + velká dvířka usnadňují praní objemných věcí.. Doporučuji Zatím o ničem nevím

Irena Pavlíková Při výběru pračky jsem porovnávala jednotlivé parametry praček. Jednoznačně konstatuji, že jsem si pořídila opravdu kvalitní pračku (za velice rozumnou cenu), jejíž kvalitu jsem si během provozu ověřila. Mohu zákazníkům jedině doporučit. Zatím nic.

madyna pračka je hlučnější, než naše předchozí.

Libuše Laštovková Ano jsem spokojena ,tuto značku mám poprvé . Výborně ždímá ,trochu hlučnější při ždímání ,dá se snížit ždímání což je výborné .

Petr Jirgal Zatím maximální spokojenost. Velký prostor, velká dvířka. Úžasně tichá. Pere bez problému. Předpírka nelze přidat a je přednastavená jen u mála programů.

+ Přidat hodnocení více...