AEG L71260TL1

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3208707/aeg-l71260tl1.jpg

    0

PRÁ,ČKA S HORNÝ,M PLNENÍ,M . TECHNICKÉ, Ú,DAJE: . Energetická, trieda: A+++ . Ročná, spotreba energie (kWh): 158 . Prí,kon (W): 2200 . Napä,tie (V): 230 . Požadované, istenie (A): 10 A . Hlavná, farba: biela . »

Recenze AEG L71260TL1

Jirka P. Zatím pere dobře, mám krátkou zkušenost k celkovému posouzení. Hlučnost je přiměřená, při odstřeďování trochu vyšší, ale jde to. Stabilní, neposkakuje, prádlo je dostatečně vyždímané. Trochu delší prací programy, ale to mají dnes všechny eko -pračky. České popisy programů, ne jen piktogramy, praní zvládá i moje 89-letá matka. Krátký síťový přívod, nešvar všech nových praček. V ceně výrobku za cca 12..000,-- by snad výrobce mohl na kabelu 0,5-0,75 m přidat. Chybělo mi 15 cm a dle diskusí u praček má tenhle problém více spotřebitelů.

Lad Skvěla Pračka Nvim o ničem

InkaKos Prádlo je krásně vyprané a krásně voní (používám stále stejnou aviváž, avšak u předchozí pračky takhle nevonělo). Ovládání je velmi jednoduché a navíc v češtině, přiložený návod tedy víceméně není potřeba. U některých pracích programů není prádlo dostatečně vyždímané, proto je nutné použít samostatně program "ždímání".

Věra Du Mám pračku krátce, zatím OK, při praní i ždímání celkem tichá. Při napouštění pískal ventil, bylo to slyšet po celém domě. Zatím jsme vyměnili hadici za obyčejnou. Nevěděli jsme, jak jinak to odstranit - rady, které jsme sehnali, nepomohli.

+ Přidat hodnocení