AEG L61260TL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/2918600/aeg-l61260tl.jpg

    0
  • http://aworld.eu/inshop/catalogue/products/thumbs/L61260TL_thumb.jpg

  • http://d2apuk3vf62fwr.cloudfront.net/__files/Pavel%20Han%C3%A1k/L612%20a.jpg?62dd1

ProTex: šetrný způsob praní Pračka ProTex je tak šetrná, že v ní můžete bezpečně prát i ty nejchoulostivější tkaniny, jako vlnu či hedvábí, aby vaše oblečení vypadalo déle jako nové. Práškový nebo tekutý? FlexiDosePlus nadávkuje oba druhy stejně dobře Jedinečný dávkovač pracího prostředku FlexiDosePlus byl speciálně »

Recenze AEG L61260TL

Svoboda zatím není co vytknout,pere dobře,spokojenost.... nic

Eliška Dobrý den, pračka kvalitně pere, odstřeďuje tak jak je uvedeno v návodu. Je velmi tichá. Na pračce mě nevyhovuje to, že na panelu jsou uvedeny programy v angličtině . Po 14 dnech jsem ještě nedošla na to, jak se volí máchání navíc. Musím tedy prostudovat dokonaleji návod.

kateřina S touto pračkou jsem skutečně velmi spokojená. Neskáče po koupelně (jako předchozí 1,5 roku stará Whirpool Zen), mnohem uživatelsky vstřícnější ovládání (možnost zkrátit programy, navolit rychlost ptáček, teplotu), na 1000 otáček výborně vyždímá - prostě ji miluji! Při chodu občas vluzuje zvuky podobající se bručení roje včel - ale je to spíš roztomilé. U předešlé pračky Whirpool Zen jsem musela celou dobu odstřeďování stát a držet ji...

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen AEG L61260TL

Filtrovat:

Hodnocení produktu 93%

(3 recenze)
  • S touto pračkou jsem skutečně velmi spokojená. Neskáče po koupelně (jako předchozí 1,5 roku stará Whirpool Zen), mnohem uživatelsky vstřícnější ovládání (možnost zkrátit programy, navolit rychlost ptáček, teplotu), na 1000 otáček výborně vyždímá - prostě ji miluji!

  • Dobrý den, pračka kvalitně pere, odstřeďuje tak jak je uvedeno v návodu. Je velmi tichá.

  • zatím není co vytknout,pere dobře,spokojenost....