AEG L60060SL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1743680/aeg-l60060sl.jpg

    0

Vlastnosti: * Barva ovládacího panelu Bílá * Barva Bílá * Kapacita praní (kg) 6 * Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1000 * Čas praní - bavlna 60°C (min) 169 * Materiál nádrže Carboran * Hlučnost odstřeďování dB(A) 76 * Technologie praní Eco ventil * Funkce výběr teploty, výběr otáček, extra máchání, »

Recenze AEG L60060SL

Hana Emingrová pračka senza,tichý chod,kvalitní praní ,zatím bez potíží .

rencha Pere. Stejně jako 28 let stará Philco. Piští. Po celou dobu praní vydává nepříjemný vysoký zvuk. Decibely nejsem schopná vyhodnotit, ale myslím, že je to více, než udává výrobce. Obvyklé programy ( mírně znečištěná bavlna) trvají dost dlouho.

barbm Pračka se bez problémů vejde do naší malé koupelny. I přesto, že je to slimka, mohu v ní vyprat až 6 kg prádla. Předpírka je součástí jen asi jednoho programu, nelze ji zvolit extra ke každému programu, tak jako jsem byla zvyklá u staršího typu pračky značky AEG. Když dál porovnám starší typ pračky AEG s touto pračkou, tak se mi zdá, že tato při navolení stejného odstředění, 800 otáček, odstřeďuje víc, a proto je prádlo víc pomačkané. Ale nelze to ještě hodnotit, musím nejdříve vyzkoušet 600 otáček, zda prádlo nebude po odstředění až příliš mokré.

+ Přidat hodnocení