AEG L 71670 FL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1772310/aeg-l-71670-fl.jpg

    0

Typ: volně stojící Provedení pračky: pračka Konstrukce pračky/sušičky: plněná zepředu Kapacita prádla pro praní (kg): 7 Třída pracího výkonu: A Hlučnost při praní (dB): 58 Objem bubnu (l): 50 Max. počet otáček za minutu (ot/min): 1600 Třída účinnosti odstřeďování: A Odhadovaná roční spotřeba energie (kWh): 182 »

Recenze AEG L 71670 FL

Vlasta Velmi šikovná pračka, veliký buben, hodně programů, možnost jednoduše si navolit samostatně teplotu i otáčky a tím si programy přizpůsobit na míru. Ovládání jednoduché, už pral i manžel. Okamžitě je vidět, jak který program dlouho trvá. Je velmi tichá a i při vysokých otáčkách se ani nehne. (Stará pračka při 1000 ot. skákala po koupelně). Oceňuji dětský zámek, displej a kolečko se totiž líbí i dvouletému synovi. Pere výborně, prádlo je pak téměř suché. Údaje na štítku splňuje eko program, který pere téměř 4 hodiny. Údaje o délkách cyklů nejsou ve srovnávacích tabulkách u praček uváděny, na internetu se dá ke každé pračce stáhnout manuál, ale to je na dlouho. Na 7 kg prádla fungují jen některé programy, jiné jsou na 5, 3 nebo 2kg. Není to nevýhoda, jen je na to potřeba dávat pozor :-).

Marion Jednoduché ovládání, skvělá dětská pojistka, výborně pere, a to i při volbě rychlého programu. Na to, že je tato pračka relativně malá je velikost bubnu (7kg) přímo obrovská. Prádlo je po vyprání rychle suché, díky vysokým otáčkám při ždímání. Jsme naprosto spokojeni. Na nic jsme zatím nepřišli.

Yveta pračka pere velmi dobře, při nejvyšších otáčkách je prádlo velmi dobře vyždímané. pračka je nejhlučnější při napouštění vody, ozývá se pískavý zvuk.

petula Zatím máme pračku asi měsíc, ale žádné vady na ní neshledávám... Pere výborně a dá se navolit plno programů. Doporučili mi ji známí a ti jsou také spokojení - mají ji déle než my. Když ji zapnu, tak chvilku déle trvá, než se displej rozsvítí - poté po 5 minutách se sám zase vypne, když se do 5 minut nestihne start - musím si asi zvyknout, nejdřív pračku naplnit, pak volit program... :-)

katka Kvalitní tichá pračka, dobrá orientovanost v programech.

+ Přidat hodnocení více...