AEG L 70260 TL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1576418/aeg-l-70260-tl.jpg

    0

Typ: volně stojícíProvedení pračky: pračkaKonstrukce pračky/sušičky: plněná shoraKapacita prádla pro praní (kg): 6Třída pracího výkonu: AHlučnost při praní (dB): 56Objem bubnu (l): 42Materiál vany: carboranMax. počet otáček za minutu (ot/min): 1200Třída účinnosti odstřeďování: BHlučnost při odstřeďování (dB): »

Recenze AEG L 70260 TL

Blanka Hlučnost při samotném praní přijatelná, výsledek praní a odstředění též Kvůli prostoru jsem volila vrchem plněnou pračku, ale bohužel při ždímání "cestuje" jako stará Tatramatka; I když jsem kvůli tomu nastavila program bavlna 95 bez odstředění, abych nemusela hlídat, zda mi něco při odstřeďování nerozbije, tak mezi jednotlivými fázemi pračka odstřeďovala na 1200 otáček... Příště bych volila předem plněnou, jsou stabilnější. Čas do konce praní na displeji neodpovídá skutečnosti, pere to déle...

Vladimír Český regulovatelné otáčky ostředivky přehledný display úprava přednastavených programů pro praní s předpírkou je nutné použít klasický prášek - nelze použít tekutý prací prostředek

R.Kouřímová Moje předcházející pračka Elektrolux mě pozlobila za 12 let pouze 1x a to výměnou čerpadla. Takže sázím na dobrou značku. Rovněž opravář praček mi potvrdil, že Elektrolux, potažmo nyní AEG se opravuje ze všech praček nejméně. Zatím jsem na nic nepřišla.

evelína Vyjímečná spokojenost s "násypkami" na prací prášek a aviváž - lze je snadno vyjmout a případné zbytky pracích prostředků odstranit. Vychatávkou je funkce, která zajistí, že otvíraní bubnu je po skončení pracího cyklu nahoře, takže se nemusí pracně s bubnem plným prádla točit. K dispozici je prací cyklus pro rifle, který je dlouhý přes 2 hodiny - panují obavy, zda by tak dlouhé modré rifle přežili.

outrata Výrobek používáme zhruba dva týdny, takže ještě nemůžu spolehlivě hodnotit. Zatím jsem velmi spokojen se zpracováním výrobku, zdá se kvalitní a dostatečně robustní. Ovládání je celkem intuitivní, k dispozici je spousta programů, které jsme zatím ještě neměli příležitost všechny vyzkoušet. Líbí se mi též přehledný displej, který ukazuje aktuální fázi praní a zbývající čas, než bude dopráno. Pračka není úplně nejtišší. A trochu bojujeme s hadicí AquaStop, která při praní vydává hrozné chrchlavé zvuky. Budeme ji asi muset vyndat a vyčistit (po dvou týdnech nic moc) nebo vyměnit za jinou.

+ Přidat hodnocení více...