AEG L 60260 SL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1746700/aeg-l-60260-sl.jpg

    0

Volně stojící automatická pračka AEG L60260SL. Volně stojící automatická pračka AEG L 60260 SL s předním plněním. Málo hluboká pračka na 6 kg prádla. OptiSense rovnoměrně přizpůsobí délku cyklu, množství vody a energie každé náplni prádla. Skvělé hodnocení energetické třídy A++. Oblečení vypadá déle jako nové – Aby »

Recenze AEG L 60260 SL

Lucka Celkově jsme s pračkou spokojeni. Potřebovali jsme ji okamžitě a podle recenzí jsme zatím snad vybrali to správnou. Vyhovuje mi také krátký 20 minutový cyklus na 3 kg prádla. Když prádlo není moc špinavé a potřebuji ho rychle vyprat, tak je to super. Dále mi vyhovuje, že otáčky a teplota se v rámci cyklu přednastaví automaticky, ale já to mohu změnit. Zrovna tak používám tlačítko na snížení doby praní. Pokud perete normální prádlo (věci pro děti do školy atd.), tak volím poloviční dobu praní (místo 2.30 hod. dám 1.15 hod.). Ve většine recenzí byl zmíněm pískavý zvuk pračky při ždímání, ale ten mi přijde také v pohodě a pračka je relativně tichá.

Milda spokojenost ve vyšších otáčkách pískavý zvuk motoru, ale je to ještě v normě.

perfektně se otvírá vstup do pračky, jednoduché volení progarmů, možno vybrat teplotu, délku praní k určitému druhu prádla a volit podle jeho zašpinění. Stojí jako přibitá. Prostorný buben na 6kg prádla. Volba na hodně otáček je perfektní, prádlo je skoro suché a pokud chcete prádlo snadno vyžehlit je program pro snadné žehlení. Nemám, co bych vytkla. trochu hlučnější, ale je to zanedbatelné vůči jiným přednostem tohoto výrobku

daveedek Rozměry pračky / náplň prádla až 6kg Ovládání pračky Kvalita praní a odstředění Vše v pořádku

Jana Velká mačkavost prádla, je mnohem více pomačkané než u předchozího typu pračky (Candy), hlučnost

+ Přidat hodnocení více...