AEG L 60260 FL

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1772311/aeg-l-60260-fl.jpg

    0

Automatická pračka AEG L60260FL. Automatická pračka AEG L 60260 FL v bílém provedení. Systém Protex Plus – šetrná, precizní a účinná péče, díky které budou vaše oděvy jako nové. Speciální program na skvrny. Maximální přesnost a nejšetrnější nastavení udrží všechno vaše oblečení jako nové - Aby vaše oblečení zůstalo »

Recenze AEG L 60260 FL

Abelka Omyvatelnost a vyjímatelnost dávkovače pracího prostředku. Možnost extra máchání. Spořič času. Občas trochu hlučnější. Dá se to vydržet.

Škrabánek Pere tiše, dostatek pracích programů. - bez zapnutého přídavného máchání není standardní máchání nic moc - někdy i zůstává prášek v prádle. - dost dlouhé programy (když dobře vypere - tak to nevadí) - chybí volba teploty 50 st. - trošku hlučnější ždíímání - ale dá se to přežít

Prechak Možnost nastavit kratší čas na praní. Omyvatelnost nádoby na prášky a aviváž. Hezký design. Nová pračka smrdí. Při ždímání hodně píská a hlučí.

Honza nízká hlučnost, snadné otevírání, minimální vibrace při odstřeďování, přehledné ovládání při kontrole a čištění - povolování filtru u vypouštěcího čerpadla jde hodně ztuha a zbytková voda se obtížně zachytává, je třeba mít pod pračkou hadr

ovi dobrá až na to pískání při ždímání to vadí a dost

+ Přidat hodnocení více...