AEG Electrolux LAVAMAT 72850

  • https://image.srovname.cz/cz/500/230572/aeg-electrolux-lavamat-72850.jpg

    0

Pračka AEG - Electrolux Lavamat 72850 M - 1200 ot./min. - 7 kg prádla - velký LCD display v češtině - tichý motor - přímé sprchování - AquaControl - spotřeba: 45 l vody - 1,05 kWh - energetická třída A++ - třída účinnosti praní A - třída účinnosti odstředění B - rozměry: v x š x h 85x60x60 cm - nerezové provedení »

Recenze AEG Electrolux LAVAMAT 72850

Naďa S pračkou jsem velmi spokojená.Má hodně programú a přitom je velmi jednoduchá na obsluhu.Slyším jí jen když ždíme a to musí bý otevřené dveře do koupelny.Jinak o ní vůbec nevím,že pere.Na displeji je vidět kolik minut je do konce praní.Mám jí rok a zatím nemůžu říct o ní nic negativního.

hanča super pračka

julie Pračku LAVAMAT 72850 máme několik měsíců a zatím šlape bez problémů. Je opravdu velice tichá, pračku máme v kuchyni a její tichosti si velice cením.

Srovname.cz Dobrý den, Děkujeme za zájem o služby Srovname.cz. Náš server Vám pomáhá zdarma zjišťovat nejlepší ceny na internetu. Srovname.cz ale zároveň není internetový obchod. S případnými dotazy týkajícími se konkrétních parametrů a produktů se prosím obraťte přímo na nějaký e-shop na který odkazujeme. Další odpovědi na možné otázky naleznete zde: https://www.srovname.cz/faq

tomáš dobrý den, mámk dotaz, kolik má pračka přesnou šířku a hloubku, mám doma zárubně 60cm tak zda by mi prošla? děkuji

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 70%

(6 recenzí)